AB "Transkola"Ieško vairuotojų

  1. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    Sveiki
    AB „Transkola“ savo veiklą pradėjusi 2011 metų pabaigoje, jau daugiau nei 6 mėnesius dirba paslaugų srityje. „Transkola“ teikia šaldomų, paprastų, rinktinių, Krovinių pervežimo Europoje,Rusijoje automobilių transporto paslaugas.
    Transportavimas
    Šiuo metu AB „Transkola“ eksploatuoja apynaujus vilkikus ir puspriekabes, atitinkančias ,,Euro-3"- „Euro-4“-„Euro-5“ standartus. Autoparkas bus vis naujinamas kol sudarys NAUJĄ automobilių parką.

    Šiuo metu firmoje karaliaujantys vilkikai yra šie:
    1.Man Tgx,Tga,Tgs viso 5Vienetai. Metai nuo 2005-2007metų.
    2.Scania R440,420 viso 4vienetai. Metai nuo 2006-2007metų
    3.Volvo FH13,12 viso 4vienetai. Metai nuo 2004-2009metų.
    4.Mercedes Actros MPII viso 2vienetai.Metai 2007.(Tiesa jų dar nėra,bet artimu laiku atsiras.
    Viso vilkikų:15vienetų(Ne lizinginės),daugiau firmoje vilkikų nėra numatyta.

    Na ir puspriekabės:
    1.Šaldytuvas Schwarzmuller viso 9vienetai. Metai 2007.
    2.Bortinis tentas Schmitz viso 7vienetai. Metai 2006.
    Viso priekabų:15vienetų(ne lizinginės).

    Buvę vilkkikai firmoje:Daf CF(2004m.),Man Tga(2004m.),Mercedes Actros 1844(2005m.),Renault Premium 4vnt.viso 12 vienetų.
    Vilkikai tai pat turi savo istoriją,iš kur atkeliavo,kaip ką websaite wiskas nuosekliai surašyta :)
    Jei yra manančių, kad vilkikai tokiai firmai per geri,galiu nuraminti visus iki vieno:Taip tikrai nėra,dirbta daug ir sažiningai visgi jau pusmetis neužkalnų per kurį laiką galime sau tai leisti,beabėjo nėra nieko neapgalvota prisipirkta įvairiausio š ir pnš,taip nėra viskas skaičiuojama viskas apribojama,perkama tai, kas geriausia jum visiem(vairuotojui,direktoriam,skaitytojam).
    Pora nuotraukų iš firmos galerijos:
    AB "Transkola"Ieško vairuotojų
    AB "Transkola"Ieško vairuotojų
    AB "Transkola"Ieško vairuotojų

    Darbuotojų kolektyvas:

    Darbuotojų tiesa sakant buvo tikrai daug,nepaslaptis daugiau nei visi buvo atleisti.Priežastis kodėl taip nutiko paprasta: Tingėjimas,mokslai, ar nesuvokimas ką reikia daryti,kad galėtum žaist,beabėjo viską išaiškinau,bet visvien kai kuriem nebuvo aišku,tad teko pasielgt neformalei ir atleisti juos :). Šiuo metu firmoje dirba puikūs,šaunūs darbuotojai kurie suteikia man džiaugsmo viską kuriant,tai pat mano kolegai Robertui kuris man padeda juos prižiūrėti.


    Truputis pasikeitimų per paskutinius redagavimus čia.:
    1.Visi vilkikų numeriai yra įregistruoti i www.regitra.lt
    2.Naujas websaito dizainas,dar puikesnis nei buvo anksčiau
    3.Beabėjo transporto pakeitimas prašmatnesniais vilkikais,ir priekabomis.
    4.Suburta kolektyvo kompanija.
    5.Radijos įkūrimas mums ir kitiem,Ventrilo išpirkimas.

    6.Sukurti realūs CMR popieriai,sukurti jų pavyzdžiai, tai pat sukurtas naujas kaip realus kelionės lapas kurio tikrai niekas neturės iš kitų firmos.
    7.AB ,,Transkola savo darbais pasiekė geriausią rezultatą ir tai tapo lyderiaujančia firma iš esančių



    Žaidžiame Gts 1.32 versija, Gts 1.32 Ru mape. Ieškome vairuotojų kurie gali ir turi laiko vežti krovinius,po Europą,Rusiją.
    Svetainę rasite Čia(atsinaujinus)skype:dr1fteris,robertaszigas


    Galite komentuoti rašyti peikti kiek tik galite,stengsiuosi atsakyt tai kas jum rupi.

    Viska surašė ir informavo jus Tautvydas(Žalgirietis),AB ,,Transkolos" vadovas.
    Paskutinį kartą redagavo: Contexs 29 Geg. 2012 - 17:17
    28 Vasario 2012 - 16:06 / #1
  2. Atsijungęs

    Donuts

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 5

    Patinka: 24

    Apdovanojimai: 1

    dirbu pats sitoje firmoje tikrai gera firma kolegos geros Direktoriai irgi
    28 Vasario 2012 - 23:30 / #2
  3. Atsijungęs

    Rimsas

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 23

    Patinka: 593

    Apdovanojimai: 2

    Čia jau konkurentas, manau protinga visai sekmės darbuose!
    29 Vasario 2012 - 13:22 / #3
  4. Atsijungęs

    kiroviec

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 10

    Patinka: 1

    Apdovanojimai: 2

    as gal visai cia noreciau dirbti bet as turiu sena kompa taip nelagina bet su modais tai neziau turiu nauja kompa bet su juo daznai losti negaliu
    29 Vasario 2012 - 13:56 / #4
  5. Atsijungęs

    Katinas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 170

    Patinka: 320

    Apdovanojimai: 4

    Ilgai čia spaminsi forumą? Jau 4 tema, ir tos pačios firmos. Nesamonės jau. Atsinaujina ir davai naują temą kurt. Taip forume niekad nebus tvarkos.
    29 Vasario 2012 - 15:49 / #5
  6. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    Katinas,labai skauda tau turbut, kad tai rasai,kiek reikes tiek ir kursiu temu tu mazas rodiklis man kad kazka cia rasytum,nera parasyta,kad negalima to daryti ka katik parasei,tad nusiramink,GYVENKIME Draugiskai :)
    29 Vasario 2012 - 16:03 / #6
  7. Atsijungęs

    rytukiukas

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 33

    Patinka: 75

    Apdovanojimai: 2

    aš visai norėčiau dirbt
    29 Vasario 2012 - 16:03 / #7
  8. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    ryti ir kiroviec,pabandyt tikrai galite nueinate i web uzpildot anketa,ir gal but mes jumis pakviesime prisijungti prie kolektyvo :)
    29 Vasario 2012 - 16:10 / #8
  9. Atsijungęs

    mantassss

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 14

    Patinka: 308

    Apdovanojimai: 2

    Gera firma konkurente mano firmai UAB A.Griciaus ATI pazystu direktorius geri direktoriaia neprazusit su jais tikrai kas zaidze gts ir nori i firma tikrai rinkites nepasigailesite sekmes jums klestekit ;)
    29 Vasario 2012 - 18:05 / #9
  10. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    Aciū,tiek Rimsui,tiek A.Griciaus vadovui uz jūsų gerą nuomonę,ir palinkėjimus,jum linkiu to paties ;)
    29 Vasario 2012 - 18:33 / #10

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod