Uab ,,rivera''

  1. Atsijungęs

    Edvinas_

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 51

    Patinka: 1434

    Apdovanojimai: 3



    Pagaliau susikraunam visas tris tonas (!) Rusijos sostinėje ir galim spaust į namų pusę.Tiesa,daužyti mašiną rusiškom nacionalkėm,kurios kartais primeną bekelę nesinori,todėl važiuojam protingai.







    Po truputį atriedam iki Latvijos,o nuo čia jau jaučiamas namų kvapas.Kavos porcija,kad paskutinės dvi valandos kelio būtų nemieguistos ir pučiam gimtinės takais.







    Vakaras Kaune gražus,o pavažiavus Taikos prospektu suku pro vartus ir parkuoju savo ištikimą draugą nors trumpam,bet poilsiui.Persimetu daiktus į lengvąjį transportą ir judam atsipūsti.Signalizacija tik "sukliaksi" ir snaudžia žvėris.









    Poilsio dienos kaip ir dažniausiai prabėga velniškai greitai.Per tą laiką atsinaujinom exterior/interior.Sudėtas papildomas apšvietimas,viduje kelionėje būtinas šaldiklis,keli trofėjai iš aplankytų šalių.Iš techninės pusės buvo pakeista oro srauto matuoklė ir niekaip draugauti nesutikęs radiatorius.






    Kaunas.Pirmadienis 9:10.Susiruošę,pasipuošę stovim pasikrovime GLS terminale.Viskas sklandžiai ir jau galim džiaugtis saulėtu pavasariu kelyje.Pasiekiam lenkiškas trasas,čia lengva pauzė su beliašu ir žemuogių arbata (pavasaris gi nu).Sukamės iš parkingo ir po kelių valandų jau stovim ant magistralės.













    Antradienį į normalios darbo dienos pabaigą pasiekiu Frankfurtą prie Maino.Išsikrovimas civilizuotas kaip ir pridera vokiečiui,pridavęs dokumentus jau po dvidešimties minučių stoviu prisišvartavęs prie rampos.Riedam ilsėtis.Tiek žinių iš raudono X'so.


    Gerų kilometrų,Kolegos!
    ManasTga, volvo 12, remka ir kitas 14 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Edvinas_ 2 Balandžio 2016 - 10:01
    2 Balandžio 2016 - 09:57 / #61
  2. Atsijungęs

    DyzelisAfigiena

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 24

    Patinka: 308

    Apdovanojimai: 2

    Sveiki,šiandien parodysiu jum kelias nuotraukas iš kelionės į Amsterdama winked











    Laukite kitu nuotrauku smile bully
    sosas, Patrulis, Siodme ir kitas 9 Patinka ši žinutė.
    3 Balandžio 2016 - 10:06 / #62
  3. Atsijungęs

    ManasTga

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 120

    Patinka: 2967

    Apdovanojimai: 4

    Įmonės naujienos!


    Įmonę papildė du nauji DAF vilkikai , kurie jau papuošti mūsų įmone! Taip pat pardavėme vieną TGA vilkiką , t.y. Edvino buvusįjį. Taip pat nupirkome vieną KRONE priekabą , kuri bus prie Domo priekabos. Ugnius su Domu atsisveikinę su savo MAN'ukais , gauna progą iškart pasisveikint su savo esamais naujais bolidais. Taigi keletas nuotraukų winked

    Ugniaus bolidas



    Domo bolidas



    Pradinis vaizdas kabinoje



    Šiam kartui tiek naujienų!
    DyzelisAfigiena, DomasTIR, aurimasas ir kitas 11 Patinka ši žinutė.
    5 Balandžio 2016 - 21:19 / #63
  4. Atsijungęs

    DomasTIR

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 29

    Patinka: 276

    Apdovanojimai: 2

    Buvau šiektiek pradingęs. Grįžtant iš Farerų kiek teko sustoti niekur "nepagavau" normalaus WI-FI ryšio todėl negalėjau pasidalint kadrais iš reiso. Kagi aš pagaliau Lietuvoj, savo gimtinėj. smile
    Po 23tūkst. kilometrų skiriuosi su savo MAN`uku... Ačiū, kad manęs nepavedei kelyje. smile




    Atsisveikinam. smile
    LaCoste, VOLVO FH, Edvinas_ ir kitas 8 Patinka ši žinutė.
    6 Balandžio 2016 - 00:21 / #64
  5. Atsijungęs

    DomasTIR

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 29

    Patinka: 276

    Apdovanojimai: 2

    Bet juk mums nėra tikslo "nukabinti nosies". smile
    Labas vakaras.










    LaCoste, VOLVO FH, Edvinas_ ir kitas 10 Patinka ši žinutė.
    6 Balandžio 2016 - 00:27 / #65
  6. Atsijungęs

    Edvinas_

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 51

    Patinka: 1434

    Apdovanojimai: 3



    Pavasarinė saulė vis labiau dalinasi šiluma,o mes savo ruožtu nemažinam apsisukimų.Kol chebra reguliuojasi naujus namus ir ruošiasi pirmiems kilometrams,aš ir raudonas mano X'sas užbaigiam savo trečią savaitę.Trys pilni užvažiavimai Lietuva - Vokietija - Baltija ir galiu pasakyti,jog darbas tik dar labiau teikia malonumą.





    Ankstyvas atsisveikinimas su gimtine,tačiau jau po kelių dienų vėl sveikiniesi su tauta savam krašte.Užtikrintas strategavimas vokiečiuose leidžia išvykti visada laiku ir be jokių nesklandumų ar pusiau užpildytos dokumentacijos.Belieka ramiai atlikti tai ką atliekame jau ne pirmą savaitę.Saugiai bei laiku pristatyti krovinį į vietą.





    A1 rėžimas po truputį persikelė į nacionalkių rėžimą ir išlindimą jau už visų platioškių ir stroikių.Praktiškai neturint dramblio už nugaros galima ramiai tilpti į laiką ir dar pataupyti kuro.Šis maršrutas labiau naudojamas,nes paskutiniai du išsikrovimai vokiečių viršuje (Rostock,Hamburg).









    Kiek užtarmozino braliukai ir nesutarus dėl greito pakrovimo Rygoje tenka prastovėti dvylika valandų.Todėl laikui spaudžiant kraunuosi į Panevėžį ir čia palieku savo plieną iki pirmadienio ryto.Pats judu ilsėtis ir džiaugtis pavasariu GI NU!









    Taip judėdami susukam antrą dešimtį,bet kadangi nuotrauka šiek tiek seniau daryta tai per tą laiką sukrito ir dar penki.Žodžiu nesiruošiam stabdyti,o atvirkščiai atnaujinę parką ir kolektyvą rimtais žmonėmis judėti pirmyn!
    Patrulis, Deivis123, aurimasas ir kitas 10 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Edvinas_ 6 Balandžio 2016 - 12:39
    6 Balandžio 2016 - 12:38 / #66
  7. Atsijungęs

    DyzelisAfigiena

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 24

    Patinka: 308

    Apdovanojimai: 2

    Štai mano naujas DAF winked











    Vėliau ikelsiu daugiau nuotrauku fellow
    LaCoste, Edvinas_, VOLVO FH ir kitas 8 Patinka ši žinutė.
    6 Balandžio 2016 - 16:03 / #67
  8. Atsijungęs

    Rimsas

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 23

    Patinka: 593

    Apdovanojimai: 2

    Sveiki, senai kažką iš manęs girdėjot.. Tai vat šiandien su tokiom žiniom, kad esu naujas veidas Riveroje.

    Mano vairuojamas vilkikas, kuris jum jau buvo matytas
    MAN TGA



    Na ir kaip man sekasi, kelios fotografijos iš pirmų mano kelionių šitoje įmonėje!



    Pasikrovimas Maribore, kraunamės ir vyksim į Varšuvą



    Na ir nieko nelaukę, pasirūpinę krovinio saugumu judame link išsikrovimo!



    Tuščiu skrandžiu juk nevažiuosi, sustojam užkasti, pasitikrinti krovinio būklės ar viskas vietoje.
    Prieš atvykstant į Mariborą buvo sunki ir varginanti kelionė, buvo sprogusi pagalvė, tačiau efektyviai pakeista ir judama toliau, miestą pasiekiau 2h nakties.. Ryte išsikroviau ir mano efektyviųjų vadybininkų pagalba greitai gavau kitą krovinį.

    Kol kas tiek, gerų kilometrų visiem, laukit naujienų iš manęs! :)
    Dalnaboy, LaCoste, Edvinas_ ir kitas 9 Patinka ši žinutė.
    6 Balandžio 2016 - 22:14 / #68
  9. Atsijungęs

    ManasTga

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 120

    Patinka: 2967

    Apdovanojimai: 4

    Sveika,Tauta!


    Randuosi Lietuvoj,namuose. Gavau interneto , tai ir įkelsiu šiek tiek nuotraukų iš savo reisiukų LT-D-LT. Beje,pagaliau pasiekiau 30.000km ridą. VAROM TOLIAU! Gero žiūrėjimo winked



    Lenkija. Netoli Ostraliokos 45min. pauzė su šiokia tokia vakariene ir lendam naktinėt,prūsų link.


    PL-SK siena. Jau seniai belankyta vieta. request



    Ir jau Vokietijoj



    Turbūt visiems pažystamas kelias namo,netoli Olsztyno.



    Ir pagaliau vėl Kaunas. Judam namo.



    Ir štai jau Marijampolėj,priparkavęs,einu namo. smile



    Iki kitų susitikimų,Kolegos!
    Rimsas, VOLVO FH, VikarijusX ir kitas 10 Patinka ši žinutė.
    8 Balandžio 2016 - 18:42 / #69
  10. Atsijungęs

    LukasEts2

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 1

    Patinka: 13

    Apdovanojimai: 1

    Lekiam iš Moscow į Slutsk


    ManasTga, YoungDriver, Edvinas_ ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    11 Balandžio 2016 - 16:10 / #70

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod