FENDT 936 VARIO Michelin Man



FENDT 936 VARIO Michelin Man
FENDT 936 VARIO Michelin Man
FENDT 936 VARIO Michelin Man
FENDT 936 VARIO Michelin Man
FENDT 936 VARIO Michelin Man
FENDT 936 VARIO Michelin Man
FENDT 936 VARIO Michelin Man
FENDT 936 VARIO Michelin Man
Naujienos aprašymas:
Modifikacijos valdymas:
IC valdymas: atsidaro durys, galinis langas, įjungiamas vidaus apšvietimas, stoglangis..
F- šviesos..
*- visi varantys ratai..
HOME-migalkė..
Valdymas išlipus: V-perkelti sėdimąją vietą i galą; R-uždėti įspejamuosius ženklus; R-atidaryti duris

Modifikacijos klaidos: su hire worker važiuoja pilnu greičiu..

Modifikacijos privalumai: Dedasi dubliai (perkami atskirai), yra papildomas svoris priekyje, ir svoriai kurie dedasi ant galinių ratų (perkami atskirai).. Puikus apšvietimas.. Spidometras rodo greitį..Animuota viduje esanti rankenėlė..Animuota hidraulika.. Vaizdas kilnojamas su pele viduje..Atsisuka sėdynė.. Reguliuojamas priekabos prikabinimas..Yra rankos modas.. Gražios textūros.. Kyla dulkės važiuojant..Viduje garsai nutyla..


Modifikacijos autorius: surrealcrash, fruktor
EDITAS:Mindis56

Modifikacijos vertinimas (keliais žodeliais): Tai du puikūs traktoriai su nemažai priedų, pakeisti ratai i Michelin.. Dubliai pritaikyti abiems traktoriams.. Uždėtas N-sensorius, padvigubintos migalkės..

Žemėlapis:
1. Kuriamas..
2. LTU by Mindis56
3. Hungary by farok


Jei patiko, padėkok feel

Atsiuntimo nuorodos | Download:



Download: UploadFiles.eu

Failo dydis:49,7 MB


    Įkėlė: Mindaugas Peržiūrėta: 11661 kartus


Jūs negalite komentuoti.
Norėdami komentuoti užsiregistruokite tinklapyje.

Informacija

Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod