AB "Transkola"Ieško vairuotojų

  1. Atsijungęs

    Katinas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 170

    Patinka: 320

    Apdovanojimai: 4

    Seniai laikas keist, seniai :D
    7 Geg. 2012 - 19:01 / #31
  2. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    katinas: Kaip tu sakai seniai reikejo tai daryt... Gal ir taip,bet tikrai ne siuo metu kai esame tiek isitvirtine man asmeniskai sitas logo gan geras,tad noro per daug ir nera,o jei butu noras kazka keist tam loge,to nedaryciau,nes per daug darbo yra ideta i tai ka turime,cia wos ne naujas firmos atkurimas ko as tikrai nenoriu,ir tiek laiko idet nenoriu kiek yra ideta,aisku tu to nesuprasi ka suprantu as kiek reikejo idet darbo,bet tokia ta teisybe,tad as sio logo pakeitimo ateityje nematau,nu nebent ziauriai daug laiko atsirastu norint wiska pakeist,kur reiketu dar daugiau laiko tai darant,sory patinka kam ne bet as siuo metu pakeist nieko negaliu :)
    7 Geg. 2012 - 19:57 / #32
  3. Atsijungęs

    Katinas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 170

    Patinka: 320

    Apdovanojimai: 4

    Suprantu kiek tą logo kurt reikia ir pnš, bet nebūtina gi perdarinėt jau esamų vilkikų, galima tik jau naujus/būsimus vilkikus/priekabas daryt, paprasčiau gi.
    8 Geg. 2012 - 17:18 / #33
  4. Atsijungęs

    Dovisz

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 257

    Patinka: 1252

    Apdovanojimai: 5

    Kokiame Mep Zaidziat?
    8 Geg. 2012 - 17:25 / #34
  5. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    na cia tas darymas ir vel man neduodu ramybes ;D,aisku kaip tu sakai tai padaryt tikrai butu galima t.y taikant kitiem vilkikam ar priekabom,bet cia ir idejos naujam logo reikia wiska nes ir vel pasidarysi ir vel bus blogai,MAPAS yra MOD SKILTYJE PAVADIMAS RU nu zdz neturi sawo pavadinimo is kurio tu ka suprasi galiu pasakyt kad didelis grazus mapas :)
    8 Geg. 2012 - 19:22 / #35
  6. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    Atnaujintas pirmasis puslapis prasome eiti ir pasiziureti gal kai ka sudomins :)
    29 Geg. 2012 - 17:23 / #36
  7. Atsijungęs

    Henyte

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 2

    Apdovanojimai: 1

    Sveiki. Norejau paklausti, ar dar yra laisvu vietu firmoje?
    4 Birželio 2012 - 09:54 / #37
  8. Atsijungęs

    vilius12

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 14

    Patinka: 13

    Apdovanojimai: 2

    1. Vardas: Vilius
    2. Miestas: Marijampole
    3. Amžius: 14
    4. Skype: linculiux
    5. Kiek laiko skirsite šiam darbui? (valandomis): 2-3h jei mokslai pakis koje bisky maziau
    6. Ar esate dirbę virtualioje firmoje,jei taip tai kokioje(ir kiek laiko.): Nesu, bet noreciau.
    7. Kodėl pasirinkote mūsų firmą?: Kiek girdejes cia nuozmi uz save pakovojenti imone, draugiskas kolektyvas.
    8. Vairavimo įgūdžiai(1/10): 7,8/10
    9. Trumpai apie save.: Esu darbstus , malonus, draugiskas.

    as ten parases bet manes ilgai nieks neziuro.
    4 Birželio 2012 - 11:17 / #38
  9. Atsijungęs

    Katinas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 170

    Patinka: 320

    Apdovanojimai: 4

    Tai jeigu nežiūri tai nereikia jiems vairuotojų.
    4 Birželio 2012 - 12:37 / #39
  10. Atsijungęs

    Henyte

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 2

    Apdovanojimai: 1

    1. Vardas: Henrikas
    2. Miestas: Kaunas
    3. Amzius: 20
    4. Skype: henyte50
    5. Kiek laiko skirsite siam darbui? (valandomis) 2-3H
    6. Ar esate dirbe virtualioje firmoje, jei taip kokioje(ir kiek laiko)? Esu dirbes tarptautine, amerikieciu "Transpoint Trucking" 7 menesius.
    7.Kodel pasirinkote musu firma? Nes sia firma senai domiuosiu, stebiu jos veikla, ir tikrai matau, jog rimta firma, tokios ir ieskau, nuolatinio rimto darbo.
    8. Vairavimo igudziai: Galiu pasakyti, vairuoju vilkikus treji metai, diena is dienos, vilkika jausti tikrai sugebu.
    9. Trumpai apie save: Esu komunikabilus, sugebu dirbti su kompanija, esu dirbes uzsienio firmose, todel sugebu susisneketi rusu ir anglu uzsienio kalbomis.
    4 Birželio 2012 - 12:41 / #40

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod