Požaičio ŽŪB

  1. Atsijungęs

    DovIIs

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 80

    Patinka: 79

    Apdovanojimai: 3

    1. Kaip dažnai žaidžiate ls. Žaidžiu pakankamai ilgai , po 2 -3 -4 val .
    2.Biškelis info apie jus. Na esu linskams ir draugiškas , turiu patirties ant ls 2011 ir 09
    3. Jūsų skype. gangstermafuks
    Tai laukiu tavo pakvietimo ;] , Sėkmės!
    9 Birželio 2012 - 11:00 / #31
  2. Atsijungęs

    DideleBeda

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 73

    Patinka: 72

    Apdovanojimai: 3

    Kadangi savaitgali buvau isvykes darbai buvo visiskai sustoja,taigi siandien vel kimbame y darbus. :)

    Mes vis dar ieskome nauju darbuotoju,taigi nesnauskit! :)

    Šiandien ryte į mano namų duris kažkas pasibeldė,kai atidariau tarpduryje stovėjo mano senas geras draugas J.Kaveckas.Iškart supratau iš jo veido išraiškos,kad ne šeip pasisvečiuoti jis pas mane užsuko.Kai jis man viską papasakojo paaiškejo jog jo ūkis bankrutavo ir jis man pasiūlė ykurti UAB,kiek vėliau aš pasvarstes jo pasiulymą sutikau,būčiau ir nesutikes,bet kadangi mano pačio ūkis jau kaip ir ant išnykimo ribos negalejau atsisakyti.Taigi jis prisidėdamas prie manes su savimi atsinešė naudota bet dar važiuojantį Case traktorių,karvutę vardu žibutė ir 1500litų už kuriuos nusipirksime šiek tiek trąšų bei kuro.

    Požaičio ŽŪB

    Cia jeigu kazkam ydomu su kokiais mes mod zaidziam tai sukeliau y viena folderi ir suuploadinau :)

    http://www5.zippyshare.com/v/21724271/file.html
    varske_ Patinka ši žinutė.
    10 Birželio 2012 - 12:11 / #32
  3. Atsijungęs

    Ramseliux

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 125

    Patinka: 514

    Apdovanojimai: 4

    1. Kaip dažnai žaidžiate ls. Zaidziu beveik kiekviena diena kartai pasitaiko dienu kada neiseina prisest prie kompo. O jei iseija kokias 2-4 valandas per diena gal kartai ir daugiau.
    2.Biškelis info apie jus.LSMP zaidejas esu gan neblogas dirbu ka tik liepia, nedurnuoju, ir labai noreciau istoti i tavo ZUB :)
    3. Jūsų skype.Skateboy258
    10 Birželio 2012 - 16:38 / #33
  4. Atsijungęs

    DideleBeda

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 73

    Patinka: 72

    Apdovanojimai: 3

    Taigi sveiki visi dar kartelį,turiu pranešti,jog mūsų žūb'ui iškilo begalė bėdų todėl turime absoliučiai keisti visą techniką,labai didelis ir nuoširdus atsiprašymas is mano pusės,jog galima sakyti per tiek laiko nepasistumėjome į priekį.Stengsimės kiek galėdami,kad galėtume jums parodyti kažka gero iš savo žūb.Jeigu ir peiksite mus,mes jūsų akmenis priimsim,nes jūs turite teisę peikti.

    Su pagarba Požaičio žūb direktorius:Lukas Požaitis
    Paskutinį kartą redagavo: DideleBeda 11 Birželio 2012 - 09:31
    11 Birželio 2012 - 09:30 / #34
  5. Atsijungęs

    Tomasitas12345

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 142

    Patinka: 64

    Apdovanojimai: 4

    Aš tik pastebėjau kad tu ik technika keitinėji ir viskas,nesuprantu su viena negali apsistot ir dirbti,nes dabar tai sugenda ar kažkas kitas ir keitinėji.Tai kada darbus dirbt a?

    Braskio ZUB

    11 Birželio 2012 - 11:30 / #35
  6. Atsijungęs

    DideleBeda

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 73

    Patinka: 72

    Apdovanojimai: 3

    Tomai ten keitimai ne savo noru daromi,juk matai sakau kad cia nesklandumu labai daug buvo tai vienam tai kitam neveikia tiek nervu isejo patikek manim. :) Stengiuosi bet juk nebuna kad viskas kaip is pypkes sektusi,dabar irgi dirbam be sustojimo,bet priimu tavo kritika kaip uz gera,nes kaip ir sakiau jus turit kritikuot mus kad galetume tobulet. :)
    11 Birželio 2012 - 11:53 / #36
  7. Atsijungęs

    Darius -

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 1118

    Patinka: 5022

    Apdovanojimai: 9

    Na kaip dar neseniai Zub atsidare tainenorekit kad is pirmos dienos jau turetu kruvas pinigu ir t.t. Sekmes jums klestint
    11 Birželio 2012 - 12:26 / #37
  8. Atsijungęs

    DideleBeda

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 73

    Patinka: 72

    Apdovanojimai: 3

    Nuoširdus ačiū mtz80 :)
    11 Birželio 2012 - 12:46 / #38
  9. Atsijungęs

    Lukox

    Narys: Aktyvus

    Senbuvis

    Žinutės: 935

    Patinka: 7972

    Sėkmės jums :)

    Šešupės ŽŪB direktorius Lukas.
    11 Birželio 2012 - 12:46 / #39
  10. Atsijungęs

    DideleBeda

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 73

    Patinka: 72

    Apdovanojimai: 3

    Ačiū Lukox :)
    11 Birželio 2012 - 12:47 / #40

ATS mods FS25 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod