Ieškome įdėjų

  1. Atsijungęs

    Darius -

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 1118

    Patinka: 5022

    Apdovanojimai: 9

    Vaider,
    Tai žemėlapius jugi ima iš kitų puslapių. Vienas kitas įkelia savo kurtą. Gerai jei prieš keliant iš kito puslapio autorius yra parašęs kiek, tai jei nekvailas žmogus kur kelia gal ir parašys.
    9 Vasario 2018 - 16:24 / #141
  2. Atsijungęs

    haha31

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 85

    Patinka: 126

    Apdovanojimai: 3

    Deividas-,
    nesakiau visi.skaiciaus neapibreziau,nepanikuok.siulyciau pirmiausia suzinoti,kokiam kontekste yra vartojamas zodis “etika” arba siuo atveju “neetiskai”,o tada klykaut.
    koks man tikslas tau aiskint,kodel tu prastas moderatorius,jeigu tu faktus neigsi gyvas ar mires.absoliutus nonsensas.geriau pataupysiu savo laika.
    pamirsau pridurti:pats laikas nusiimt susireiksminimo akinukus ir suprast,kad tu nesi cia toks svarbus ir gerbiamas,kaip jautiesi.priimk tai kaip draugiska pasiulyma.

    Darius -,
    net jei ir siulytu modus i puslapio virsu,vargu,kad kas nors is musu didziules ir gerbiamos administracijos imtusi ten juos tupdyti.o siulyta buvo tikrai ne syki.tik kai giedriui uzsireikia,jis savo modus ten ideda ir ramu jam ant sazines.

    Vaider,
    idomi ideja,vienok naudinga,manau atsirastu zmoniu,kuriems praverstu.bet cia tik tokiu atveju,jei tas kuris kelia naujiena netingetu suskaiciuoti arba zemelapio kurejas pats butu kur nors sia informacija parases.
    Darius - Patinka ši žinutė.
    9 Vasario 2018 - 17:00 / #142
  3. Atsijungęs

    trololo

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 274

    Patinka: 2081

    Apdovanojimai: 5

    haha31,
    o cia jau as isikisiu. Del Deivido nieko nesakysiu, nes tavo nuomenes nepakeisi, o jis man vienas geriausiu moderatoriu. O dabar del tu virsaus modu, gi buvo pasakyta, padarot foto, nusiunciat Ignui ir ikels, labai idomu ar kas siunte, tad sitoj vietoj prikask liezuvi :)
    Paskutinį kartą redagavo: trololo 9 Vasario 2018 - 20:58
    9 Vasario 2018 - 17:55 / #143
  4. Atsijungęs

    Vaider

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 34

    Patinka: 58

    Apdovanojimai: 2

    haha31,
    Tai čia vienas iš tų kuriam praverstų esu aš
    Paskutinį kartą redagavo: Vaider 9 Vasario 2018 - 18:27
    9 Vasario 2018 - 18:26 / #144
  5. Atsijungęs

    haha31

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 85

    Patinka: 126

    Apdovanojimai: 3

    na ir dar vienas pasiulymas is mano puses,si kart labiau orientuotas i puslapio lankytojus,kurie kelia nuotraukas i foruma.

    part ir postimg.nenaudokit ju.kodel?part nuotrauku talpinimo terminas yra labai labai trumpas,negali kurti albumu,negali perziuret pries tai ikeltu nuotrauku+svetaine yra neveikianti ir kiek man zinoma gali neveikti dar ilgai.postimg suspaudzia nuotrauku kokybe taip,kad jose gali atsirasti artifaktu ar panasiu dalyku,teko pastebeti ne viena atveji savo patirty,tuolab,nuotrauku talpinimas i foruma yra tragiskas,kiek matau is tu kurie jas talpina.nuotraukos buna mazos,ju negalima padidint ir esi nukeliamas i ju svetaine,kurioje pilna ivairaus pobudziu apgaulingu reklamu,seksualinio turinio ir t.t.

    mano rekomendacija butu kelti nuotraukas i tokias talpyklas kaip imgur ar flickr,nes jos pilnai palaiko talpinima i forumus,o imgur yra visiskai nemokama ir niekaip neribojama.
    Karolis Patinka ši žinutė.
    16 Vasario 2018 - 22:50 / #145
  6. Atsijungęs

    Dainius-

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 744

    Patinka: 9140

    Apdovanojimai: 8

    haha31,
    Nesutinku su imgur,kiek esu kėlęs tai numušdavo nuotraukų kokybę žymiai..
    16 Vasario 2018 - 22:52 / #146
  7. Atsijungęs

    haha31

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 85

    Patinka: 126

    Apdovanojimai: 3

    Dainius-,
    uzsiregistruok ir nenumus.imgur talpina lossless,lietuviskai reikstu be kokybes praradimo.net kai patalpini .png formato nuotrauka,ja tuoj pat gali atsisiusti nekonvertuota i jpeg formata ir nepakitusiu failo dydziu.
    Karolis Patinka ši žinutė.
    16 Vasario 2018 - 23:02 / #147
  8. Atsijungęs

    FraMas

    Narys: Forumietis

    Moderatoriai

    Žinutės: 1221

    Patinka: 9443

    Apdovanojimai: 5

    Pabandykit mano naudojamą abload . de winked
    17 Vasario 2018 - 08:56 / #148
  9. Atsijungęs

    haha31

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 85

    Patinka: 126

    Apdovanojimai: 3

    siulau sutvarkyti youtube playeri forume arba ideti nauja,kuris nereikalautu flash playerio.sitaip palengvinsit darba tiems,kurie dalinasi savo video ir taip pat ziurintiems,kurie gales video ziureti tiesiogiai forume,o ne per atskira skirtuka.
    CaseMX, Dainius- Patinka ši žinutė.
    10 Kovo 2018 - 21:41 / #149
  10. Atsijungęs

    CaseMX

    Žinutės: 0

    Siulau sukurti Discord severi modai.lt, manau daug kas galetu prisijungti, zaidimus kartu losti, foto dalintis ir t.t.
    14 Kovo 2018 - 16:40 / #150

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod