Uab t&j logistics

1. Atsijungęs

massey

Narys: Aktyvus

Moderatoriai

Žinutės: 710

Patinka: 2309

Apdovanojimai: 4

UAB T&J LOGISTICS – privataus kapitalo įmonė jau nuo 2014-11-28 gabenanti krovinius po Europą. Mūsų firma iš Poznan persikraustė į Lietuvą. Šiuo metu esame įsikūrę Kaune, kuriame buvo geros sąlygos testi veiklą. Vilkikai šiuo metu atitinka E5 ir E6 standartus

Mes gabename:
    Šaldytus;
    Negabaritinius krovinius;
    Krovinius tentinėse puspriekabėse;
    Vykdome užsakymus priimant siuntėjo paruoštas puspriekabes nugabenti pas gavėją.

Esame apsidraudę CMR draudimu, todėl esant nenumatytiems atvejams žala yra padengiama.
    Taip pat turime leidimus gabenti krovinius į NVS šalis (ETMK) ir TIR garantą

Visos transporto priemonės yra licencijuotos ir atitinka tarptautinių krovinių gabenimo nuostatas bei reikalavimus!

Firmos vadovybė:
    Generalinis direktorius: Justas
    Vadovas: Aurimas
    Tomas, ManasTga, rokis3 ir kitas 5 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: massey 8 Kovo 2017 - 18:31
    28 Lapkričio 2014 - 18:57 / #1
  2. Atsijungęs

aurimasas

Nariai

Žinutės: 339

Patinka: 2000

Apdovanojimai: 6

Atnaujinimas
    2015.08.01 grįžtam iš atostogu
    Furistas123123, DancerX, Dalnaboy ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: massey 8 Kovo 2017 - 18:31
    29 Liepos 2015 - 21:26 / #2
  3. Atsijungęs

LaCoste

Narys: Forumietis

Senbuvis

Žinutės: 283

Patinka: 3177

Šaunuoliai pacanai, taip ir toliau! Gero keliuko linki TN kolektyvas :)
    aurimasas, massey, Furistas123123 ir kitas 3 Patinka ši žinutė.
    2 Rugpjūčio 2015 - 11:06 / #3
  4. Atsijungęs

aurimasas

Nariai

LaCoste,
    Dekui
    ir jum geru km T&J
    Furistas123123, AugisLTU Patinka ši žinutė.
    2 Rugpjūčio 2015 - 11:33 / #4
  5. Atsijungęs

volvo 12

Narys: Prisitrynęs

Nariai

Žinutės: 12

Patinka: 14

Apdovanojimai: 2

Pora foto is reiso: Kassel i Calais.

UAB T&J Logistics vairuotojas Matas
    Patrulis, massey, aurimasas ir kitas 1 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: volvo 12 5 Gruodžio 2015 - 20:22
    5 Gruodžio 2015 - 20:18 / #5
  6. Atsijungęs

FūristųTėvas

Nariai

Žinutės: 22

Patinka: 97

Kažkas tobulo winked

dafukas, Edvinas_, Patrulis ir kitas 5 Patinka ši žinutė.
    5 Kovo 2016 - 17:02 / #6
  7. Atsijungęs

djdariuxx131

Nariai

Žinutės: 168

Patinka: 929

Apdovanojimai: 5

#Pagaliau namai namučiai

Sveiki visi kolegos, vairuotojai štai aš jau ir garaže sėdžiu po ilgos kadencijos, vilkiką palikau su puspriekabe mechanikams, kad apžiūrėtu suremontuotu kas reikia na, o pats tai namo išlėkiau užtarnauto poilsio (laikino) lol Na, o šiaip apie pačia kadencija tai faina yra grįžti po atostogų, kai pabūni Amerikoje ir grįžti prie Europos, žinoma daug kas pasikeitę yra šalys, mūsų vilkikai, spalvos ir.t. O tai džiugina, kad niekas neužsistovi vietoje, kilometrai sukasi lyg sekundes rodyklė, kroviniai tarp šalių keliauja taip pat ne ką geriau pasaka tiesiog. Stovėdamas aikštelėse susirandi naujų pažinčių su vairuotojais pakalbi bent nėra nuobodu, o jeigu būna tai pasijungi filmą ir žiūri prie užkandžiu... :D Bet kas svarbiausia, kad kadencija praėjo sklandžiai be problemų. Tai man yra svarbiausia. Na, bet dabar nuotraukos tiksliau įspūdžiai iš kadencijos.

Skrido oro lėktuvėlis jam sugedo motorėlis ir pasikorė ant stulpo lol

O čia jau namučiuos...

Aplankytos šalys buvo šios: DE-NL-FR-ES-PT-DZ-GR-IT-PL-DE

Iki kitų kartų vairuotojai ir sėkmingų reisų jums. ;)

Vairuotojas-Ekspeditorius Darius
    Edvinas_, ManasTga, dafukas ir kitas 3 Patinka ši žinutė.
    9 Kovo 2016 - 23:12 / #7
  8. Atsijungęs

djdariuxx131

Nariai

Žinutės: 168

Patinka: 929

Apdovanojimai: 5

Sveiki vairuotojai, na jau man išeigines baigėsi, nuvažiavęs iki garažo mechanikas pranešė, kad vilkikas yra suremontuotas, kompiuterio klaidos išvalytos ir t.t. Priekaba taipogi patvarkė kur reikėjo na, o aš savo kabina visa persitvarkiau dasidėjau nauju žaislu ir t.t. :D Tai tiek naujienų iš garažo na, o dabar aš kelyje link Afrikos. Europoje jau pavasaris, o aš judu ten, kur vasara tikra :D
    O čia įkelsiu keletą nuotraukų iš poros reisu...

Susiruošęs iš bazes tada išvažinėjau...

45 min.

Iš anglu persikėliau...

Lyon'as

Trukumas buvo...

Vairuotojas-Ekspeditorius Darius
    massey, Edvinas_, aurimasas ir kitas 3 Patinka ši žinutė.
    16 Kovo 2016 - 16:16 / #8
  9. Atsijungęs

NuAndrius

Nariai

Žinutės: 2

Patinka: 111

Viskas turi pradzia ir pabaiga, neišsigąskit niekur nedingsiu iš šios puikios ir kupinos smagių prisiminimų, nuotykių, ir visą kitą ką patyriau dirbdamas UAB T&J Logistics įmonėje... Laikas kiekvienam brangus, artėja vasarą, neberandame laiko nuvalyti dulkes nuo vilkikų, stovi, turbūt ir stovės visą vasarą, kadangi tai tik žaidimas, o gyvenime jis fanieros neatneš.. Aktyvumas akivaizdžiai krito, kas dirba, kas džiaugiasi artėjančios vasaros dienomis.. ši priežastis iškėle klausimas, kas bus toliau? Visgi kaip ir minėjau tai tik laisvalaikis, niūrių ir lietingu orų praleidimas dabar.. bet neikiek nepergyvenu dėl ateitis, labai džiaugiuos už kolegas kurię tesė šios įmonės gyvavimo istorija ir ją tęs, klausimas ar ilgai, čia jau paliksiu spresti kolegoms, ir ne kolegoms, zmonėms kurie kartu su mumis prisidės prie įmonės gyvavimo tada, kai mes like'insim jų ikeltas nuotraukas ir prisiminsime, kad kažkada ir aš linksmai čia leidau laiką, o dabar kažkas kitas leidžia ir suka kilometrus europos, rusijos šalyse.. Gal kažkiek ir nugrybavau, gal kažkas nesupras, bet ta jausmą kurį patyriau tik patekęs į šį puikų kolektyvą nepamiršių, nesmerkių kitų žaidimų visgi čia skonio reikalas. Nesu koks nolaiferis, zmogus kuris nemato nieko tik PC.. bet vaikyste tai geriausias dalykas nutikes manau kiekvienam, butent todėl asmeniškai man patinka didelės mašinos.. bet tik patinka, nebusiu furistas, nes tai atima didelę dalį laiko šeimai ir draugams, priklausomai nuo gyvenimo būdo. Ką visu tuom noriu pasakyti, kad aš prisidedu prie UAB T&J Logistics gyvavimo ir egzistavimo ne tik vasarą, bet ir po jos.. na o toliau žiurėsim ;))
    *Geros dienos jums linki UAB T&J Logistics vairuotojas Andrius ir mano Dafukas p.s ištikimas ir nepavedantis grožis :D
    aurimasas, volvo 12, mires130 ir kitas 1 Patinka ši žinutė.
    22 Balandžio 2016 - 15:06 / #9
  10. Atsijungęs

aurimasas

Nariai

laukiam kroviniu krovinių

UAB T&J Logistics (MP) vadovas Aurimas
    Paskutinį kartą redagavo: aurimasas 17 Birželio 2016 - 18:16
    17 Birželio 2016 - 18:12 / #10

American Truck Simulator Mods Cattle and Crops mods ATS mods Farming Simulator 15 mods Farming Simulator 2017 Farming simulator 17 mods
Protingas namas ATS mods ETS2 mods Simulator 2015 mods Farming simulator 2017 mods
Farming Simulator 2017 mods Farming Simulator 2017 mods FS17 mods