Traktoriaus sūkurimas

  1. Atsijungęs

    domisz55

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 339

    Patinka: 2538

    Apdovanojimai: 6

    ko jūs čia pykstates dėl to modo? dave modą. Viskas.
    4 Geg. 2015 - 15:44 / #11
  2. Atsijungęs

    trololo

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 274

    Patinka: 2081

    Apdovanojimai: 5

    domisz55,
    Teisybe :D
    4 Geg. 2015 - 15:45 / #12
  3. Atsijungęs

    Domantas

    Narys: Aktyvus

    Senbuvis

    Žinutės: 595

    Patinka: 3226

    trololo,
    Už dyką nesukuria, nes modą per mėnesį sunku sukurti būtų. Realiai ir ilgiau kuriami būna :)
    O tu dabar pagalvok. Sėdi mėnesį dėl kažkokio visiškai nepažįstamo žmogaus, vargsti, o išgirsti tik ačiū, kuris tokiems dalykams visiškai bevertis yra. Net negali būt garantuotas, kad bekuriant, to žmogaus norai nepasikeis ir nepradings vidury kūrimo. Ir grįžkim: kokia visgi kūrėjui ta nauda? Tu pagalvok, ko verti visgi tie keli mėnesiai darbo. Blogiausiu atveju gauni darbą maximoj, ir už tuos kelis mėnesius, kuriuos praleistum prie kompo kurdamas modą už ačiū, mažiausiai 600 eurų gautum. Ir šiaip, paprašo žmogus už modą 100 eurų, tai visi bliauna, kad už ką, kad brangu ir t.t. Nežinau koks altruistinis žmogus turėtų būt, kad tam pasiryžtų, o tokių pasauly daug tikrai nėra. Tad tikiuosi atsakiau į tavo klausimuką :)
    trololo, emilis456 Patinka ši žinutė.
    4 Geg. 2015 - 16:51 / #13
  4. Atsijungęs

    trololo

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 274

    Patinka: 2081

    Apdovanojimai: 5

    Domantas,
    Taip tavo zodziuose yra teisybes. Pripazystu. Betkas ir neapsiimtu siuo darbu, bet man ne pinigai esme darbo bus pinigu bus as sakiau kad ir man t-40 praverstu, tad man apsiimti butu delko bet ir vel mokslai. Gal vasara daryti, bet ir vel neesu nolaiferis kuris kimarina prie pc. Taip modo kurimas tikrai uztrunka, kartais truksta kantrybe, ir visai nebesinori dirbi. Uz ačiū tikrai nedirbtu tie kurie tai sugeba, man pvz butu pirmas modas sukurtas nuo nulio ir ačiū jei zmogus pasakytu man butu tikrai malonu nes vadinasi darau gerai.
    Paskutinį kartą redagavo: trololo 4 Geg. 2015 - 17:09
    4 Geg. 2015 - 17:08 / #14
  5. Atsijungęs

    skuodiskis_ukininkas

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 3

    Apdovanojimai: 1

    gal kas galetu sukur t5070
    4 Geg. 2015 - 17:46 / #15
  6. Atsijungęs

    zilvinas1519

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 186

    Patinka: 544

    Apdovanojimai: 4

    skuodiskis_ukininkas,
    200 euru ir jis Tavo :D
    4 Geg. 2015 - 17:49 / #16
  7. Atsijungęs

    Domantas

    Narys: Aktyvus

    Senbuvis

    Žinutės: 595

    Patinka: 3226

    trololo,
    Tai vat pirmas modas būtų sukurtas. Taigi nesi kūręs ir turbūt neįsivaizduoji ant kiek tai yra užsikasimas, kai prie bet kokio menkniekio užsisėdėjęs, net nepastebi, kaip vakaras atėjo, ir kaip trūkinėja kantrybė kartais. Paredaguoti ar ką padėti kurti tikrai galima, bet viso modo kūrimas žodinės padėkos tikrai nevertas. Jei jau nori žmogus to modo nemokamai, tai tegul mokosi ir susikuria jį ir neverta dėl jo aukotis taip. Bent šitame puslapyje.. Nebent kaip sakei, pačiam reikia modo to. Pats minimaliai pakūręs/paredagavęs modų per savo gyvenimą esu, bet supratau, kad net paprasti dalykai čia nėra paprasti :)
    trololo Patinka ši žinutė.
    4 Geg. 2015 - 20:26 / #17
  8. Atsijungęs

    Aire

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 1

    Apdovanojimai: 1

    prasšymas sukurti jd 7930 plaunama ,kad darinetusi durys langai ir dubliai paliktu vezas
    12 Geg. 2015 - 21:25 / #18
  9. Atsijungęs

    djdariuxx131

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 174

    Patinka: 745

    Apdovanojimai: 4

    Aire,
    A ne perdaug nori reikia pats ir susikurk arba mokėk pinigus...
    12 Geg. 2015 - 21:30 / #19
  10. Atsijungęs

    martinka v

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 3

    Apdovanojimai: 1

    Sveiki as labai norecau kad sukurtumete T-30
    28 Birželio 2015 - 11:35 / #20

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod