Cattle and crops

Sukūriau specialiai cattle and crops grupe nes kiek galima dėti tas nuotraukas y farming simulator 17 skyrių čia kelkite visas naujienas :)
  1. Atsijungęs

    goldenshoes

    Narys: Aktyvus

    Dalintojas

    Žinutės: 366

    Patinka: 4736

    Apdovanojimai: 6

    TURBO,
    massey,
    Vyrukai cia ne "PIRKIMAS" o projekto "REMIMAS" uz kuri gauni atlygy is kureju.

    Jei nores padarys normalu demo visiem prieinama o dabar yra kaip turim.
    Ramos, puskacius kaimo brat Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: goldenshoes 14 Birželio 2017 - 21:01
    14 Birželio 2017 - 20:59 / #101
  2. Atsijungęs

    rolkiz11

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 71

    Patinka: 77

    Apdovanojimai: 3

    goldenshoes,
    as syta suprantu, bet jis nevertas tokiu pinigu mano nuomune.
    Pikačiu Patinka ši žinutė.
    15 Birželio 2017 - 11:49 / #102
  3. Atsijungęs

    Ramos

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 576

    Patinka: 7103

    Apdovanojimai: 7

    rolkiz11,
    is kur tu gali sprest ar sis daiktas vertas pinigu ar ne tu galvoji nauja game sukurt labai pigu
    o tu i parde nuejas ir aiskini kad tas daiktas nevertas pinigu ar i akis ziuredamas nuleidi ir nusiperki
    pirmiause kad suprast daikto vertia reikia patiem usidirbt tikiu kai pats atsisesi ant subines savo suprasi kad seis laikais nori turet turi nusipirkt
    prisisiuntcen nelegaliu paskui daugiau klausimu iskyla nei tuo daikto naudojimu
    pvz jai tu butum koki daikta sukures ir visi vage is taves ka tu tada rasytum ?
    tu dar kistum pinigu daugiau kad apsaugot nuo vagysciu ane
    tai jai tu tipo sakai kad per dideli pinigai tai kaip tu uzdirbtum
    puskacius kaimo brat, markaz Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Ramos 15 Birželio 2017 - 13:53
    15 Birželio 2017 - 13:49 / #103
  4. Atsijungęs

    goldenshoes

    Narys: Aktyvus

    Dalintojas

    Žinutės: 366

    Patinka: 4736

    Apdovanojimai: 6

    rolkiz11,
    Tavo nuomone tokia nieks jau jos nepakeis. Kiekvieno asmeninis reikalas pirkt ar ne.

    Dar ganetinai ansti apie pati zaidima sprest.

    Mano nuomone tokia kad nevertas tu pinigu zaidimas tie kurie gyvenime nei vieno nera pirke. O pacio zaidimo kainos kokia jis bus parduodamas nera paskelbta... dar karta pasikartoju kad dabar vyksta tik ju projektu remimas o ne kokie jusu isgalvoti pirkimai pardavimai...
    puskacius kaimo brat, markaz Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: goldenshoes 15 Birželio 2017 - 14:10
    15 Birželio 2017 - 14:02 / #104
  5. Atsijungęs

    massey

    Narys: Aktyvus

    Moderatoriai

    Žinutės: 411

    Patinka: 1657

    Apdovanojimai: 2

    Gerai, dėdės, supratom, nebesiaiškinsim fellow winked
    O dėl tų pirkimų apskritai jau pats pradedu šaudyt progas įsigyt legalius game, nes su tais nelegalais bėdų atsiranda daug. Tik tai kad dauguma jų kainuoja, ir kainuoja ganėtinai daug. Kai kurie verti tų pinigų, kai kurie visai ne. Manau šis grajus vertas visa to ir galima remt, juolab tavo spendimas kiek duosi. SMALSUMAS dažniausia nugali... :DDD
    puskacius kaimo brat Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: massey 15 Birželio 2017 - 17:43
    15 Birželio 2017 - 17:40 / #105
  6. Atsijungęs

    siuntejas

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 15

    Patinka: 3

    Apdovanojimai: 2

    Seip kam idomu cattle & crop yra tesnine versija jau internete tik minusas jos turit atsirakint archyva zip failu kad butu galima instaliuot
    15 Birželio 2017 - 18:05 / #106
  7. Atsijungęs

    Karolis

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 726

    Patinka: 6781

    Apdovanojimai: 8

    siuntejas,
    O dar tiksliau, jo neatsirakinsi, nes eilinis scam smile
    cjdaivas Patinka ši žinutė.
    15 Birželio 2017 - 18:50 / #107
  8. Atsijungęs

    Suvirintojas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 998

    Patinka: 2157

    Apdovanojimai: 8

    Aš tikrai nieko prieš nusipirkt tą žaidimą, kai išeis jis pilnas, ir tikrai nesu prieš aplamai pirkti tuos žaidimus, nes juos įsigijus legalius ir kūrėjai gauna naudą ir mes..kaip kurėjai ją gauna, manau, visiems aišku čia..na, o mums tai nei dėl update'u nereik rūpintis nei dėl ko dar..bet dabar "remti" ta projekta mano asmenine nuomone tai yra gryna nesąmonė..kiek tame yra tiesos, ką girdėjau, nežinau..bet girdėjau tą, kad tie, kas gavo jau ta demo versiją, tai ten 1 traktorius, kultivatorius ir dar kažkas ten..nu sorry..bet jau kaip ir demo versijai, tai tikrai galėjo kažką daugiau padaryt..

    Bet kaip ir sakiau, čia mano asmeninė nuomonė, niekam aš čia nesiruošiu prieštaraut, nes kiekvienas turim savo nuomonę :)
    15 Birželio 2017 - 20:13 / #108
  9. Atsijungęs

    trololo

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 274

    Patinka: 2081

    Apdovanojimai: 5

    NU JOPAPA PRADEKIT SKIRT DEMO NUO EARLY ACCESS FFS
    markaz Patinka ši žinutė.
    15 Birželio 2017 - 20:20 / #109
  10. Atsijungęs

    rolkiz11

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 71

    Patinka: 77

    Apdovanojimai: 3

    Ramos,
    Ant savo subines atsisesiu? :D jau senai sedziu, visas fs dalis turiu legales, ets2 legalus, ir dar yra keletas game, vyskas pirkta, bet pazejus yuotubei trailerio sio game tai is grafikos nieko gero, seip galejo duot ta demo pabandyt tarkim vienas traktorius ir dar koks s, prabandai patiko [erki,o dbr jei juos paremsiu tai kas man is to jei ju game man nepatiks, as apie sy dalyka kalbu..

    goldenshoes,
    taip ce mano nuomune, turiu zaidimu pirkes nemazai, bet ziuriu ismeginti kokia demo versija ar kazka panasaus, nes taip pirkt is oro tai... jei jis man nepatiks jie pinigu negrazins, ir bus daugiau tas zaidimas tarkim steame nenaudojamas.. Zdz as apie tai norejau pasakyt.
    Paskutinį kartą redagavo: rolkiz11 20 Birželio 2017 - 20:27
    20 Birželio 2017 - 20:25 / #110

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod