Deta trans

1. Atsijungęs

LaCoste

Narys: Forumietis

Senbuvis

Žinutės: 285

Patinka: 3188

Labas vakaras, Kolegos.

Sukas kilometrai mano X'o. Nestoviu vietoje, stengiuos daryti viską kaip įmanoma geriausiai. Man'ukas klauso ir kantriai vykdo mano užgaidas - važiuoti greičiau, ar ekonomiškiau. Problemu nekyla visiškai jokių, viskas einasi kaip iš pypkės. Taigi nusprendžiau paįvairinti kasdienybę - įkelsiu video vietoje nuotraukų. Jeigu patiks, bus ir daugiau.
    Žiūrim:

(Nuoroda jei nerodo: https://www.youtube.com/watch?v=RijdpjhyDiM )
    Vertinam, prenumeruojam ir greitu metu išvysite daugiau video iš mano kelionių.

Gero vėjo.
    ManasTga, VOLVO FH, Edvinas_ ir kitas 5 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: LaCoste 24 Balandžio 2017 - 20:35
    24 Balandžio 2017 - 20:35 / #51
  2. Atsijungęs

ManasTga

Narys: Aktyvus

Nariai

Žinutės: 307

Patinka: 3023

Apdovanojimai: 6

Sveiki visi. Jau labai seniai besirodes tebuvau, taciau tam yra rimtu priežasciu. Kiekvienai asmenybei ateina toks laikas,kai laiko atrodo vis truksta, todel musu kolektyvas renkamas labai atsakingai ir yra supratingas. Dabar aš ir esu ta asmenybe,kuriai laiko labai pritruksta, bet tai nerodo,kad aš esu visiškai neaktyvus,kuo galiu tuo kabinu. winked

Kol neišvydote manes cia spejau perkopti 40 tukstanti savo DAFo skydeli ir atsinaujinti išore. Dabar mano Maja pasiruošus bet kam. feel

Nu ka,pradedam nuotraukas nuo parvykimo i garaža.

Iki kitu kartu,Kolegos!
    aurimasas, Pikačiu, Patrulis ir kitas 8 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: ManasTga 29 Balandžio 2017 - 07:53
    29 Balandžio 2017 - 07:46 / #52
  3. Atsijungęs

Edvinas_

Nariai

Žinutės: 175

Patinka: 1653

Apdovanojimai: 4

Išvažiavom rimtai nusiteikę.Buvo visko,nuo ispaniškos kaitros iki islandiškų ruožų su sniegu,ledu ir kitais žiemiškais privalumais.Visą tai praėjome tryse,o tai trigubai galingiau ir net 24 tonos už nugaros + automatas mūsų nesustabdė! Toliau keliavom skersai po visą Europą,krovimai reti,nes kilometrai nesveiki.Mano rėžimas,toks jis yra tikrai man.Apturėjom neplanuotą,bet būtiną remontą Italijoje.Pasikrovimas Marselio mieste į Rusiją ir tada supratau,kad po rusiškos odisėjos pagaliau keliausiu namo.Parsirandam per visas įmanomas nacionalkės iki Tauragės,čia išsikraunam ir tą pačią akimirką su pergalės dūmais varom namo į Kauną.

Per šį periodą DAF'as nubėgo 29 220 kilometrus (vidutinis reiso atstumas: 2922 km), pervežta 169 tonos (kraunamų tonų vidurkis: 16.9),o į bakus susipylėm 9681 litrą salerkos.Kuro norma vaikščiojo tarp 29.5 ir 40.3,o pagal atitinkamą tonažą telpam į norimus skaičius.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bmc, XF 95, LaCoste ir kitas 7 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Edvinas_ 30 Balandžio 2017 - 21:10
    30 Balandžio 2017 - 21:08 / #53
  4. Atsijungęs

Patrulis

Nariai

Žinutės: 255

Patinka: 829

Apdovanojimai: 5

565

Pabuvęs Rumunijoje vėl kylu "ryti kilometrus" Vokiečių link pasikrovęs 14 tonų fanieros. Vokietija ,kaip visada "autobanai" kilometrai sukasi ! Išsikraunam gana greitai. Iš vokiečių į rusyną atvykstam į išsikrovimą stumiam link rampos išsikraunam. Apsipratę prie "dafunės" judam į Šveicariją judam kuo daugiau ekonomiškiau pasiekiam Šveicariją joje "išsimetam krovinį" ir judam ilsėtis.

Gero likusio vakaro !
    XF 95, bmc, tads8 ir kitas 5 Patinka ši žinutė.
    1 Geg. 2017 - 17:57 / #54
  5. Atsijungęs

LaCoste

Senbuvis

Žinutės: 285

Patinka: 3188

Labas visiem.

Pristatau jums naują video. Taigi tai paskutinės akimirkos su X'u. Kodėl? Sužinosite vėliau, palikime intrigą.

(Nuoroda jeigu nerodo: https://www.youtube.com/watch?v=Dh4CdeFrMq4 )

Gero kelio, kolegos.
    XF 95, ManasTga, Patrulis ir kitas 3 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: LaCoste 3 Geg. 2017 - 11:51
    3 Geg. 2017 - 11:50 / #55
  6. Atsijungęs

ManasTga

Nariai

Sveiki visi. Šiek tiek artėjant vasarai mažėja krovinių pasiūla, tačiau tai nereiškia,kad įtakos mūsų veiklą blogąją puse. Taigi ir toliau maišomės po visą europą,bendradarbaujant su savo klientais.

bmc, Furistas123123, Patrulis ir kitas 7 Patinka ši žinutė.
    5 Geg. 2017 - 17:38 / #56
  7. Atsijungęs

XF 95

Nariai

Žinutės: 143

Patinka: 1087

[center]

Labas vakaras. Atsiprašau, dėl savo neaktyvumo. Šioje temoje rodžiausi jau gan senokai. Paskutini kartą sakiau, jog mes su šaika keliaujame į Islandija. Kaip bebūtų keista dabar aš vėl Islandijoje. Dabar noriu pasidalinti nuotraukomis ir įspūdžiais iš tos kelionės po Islandiją. Mums visiems trim teko paplaukioti su keliais keltais. Bet kai važiuoji drauge, kelias neprailgsta wink

Na dar prie to pačio norėčiau pasidalinti savo video. Įvairūs kadrai iš visos Europos ! (Atsiprašau, del blogos kokybės ir juodų juostų šonuose).
    https://www.youtube.com/watch?v=_d3nwVEGepU[/center]

Gero vakaro ir smagių kilometrų !!
    ManasTga, Edvinas_, aurimasas ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: XF 95 11 Geg. 2017 - 18:35
    11 Geg. 2017 - 18:33 / #57
  8. Atsijungęs

ManasTga

Nariai

Sveiki visi. Apturėjau ir aš vėl kelionę į Islandiją, tačiau šį kartą šiek tiek su nemalonumais. Šaltas žiemos sezonas, nevalyti keliai, dideli kalnai ir... Automatas. Kaip dorojausi su šiomis visomis problemomis šį kartą įamžinau kitaip. Taigi gero žiūrėjimo. winked

Nuoroda jeigu nerodo: https://www.youtube.com/watch?v=Ov9EPDcoZh4
    aurimasas, Patrulis, LaCoste ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    11 Geg. 2017 - 19:02 / #58
  9. Atsijungęs

Patrulis

Nariai

Žinutės: 255

Patinka: 829

Apdovanojimai: 5

565

Labas vakaras atsiprašau, kad ilgai nesirodžiau po paskutinio kart grįžom į garažą pasigražinom dafūnę ,kad jaukiau salone būtu. Per šia kadenciją apkeliavom : Rumuniją, Vokietiją , Rusiją , Šveicariją, Vengriją, Suomiją, Lenkiją ir pramaišę šias šalis grįžom atgal į Kauną. !

Gero vakaro !
    ManasTga, bmc, LaCoste ir kitas 6 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Patrulis 16 Geg. 2017 - 19:31
    16 Geg. 2017 - 19:28 / #59
  10. Atsijungęs

Edvinas_

Nariai

Žinutės: 175

Patinka: 1653

Detos Brigada užtikrintai važiuoja savo tikslo link.Jei kažkam smagu pašnekėt apie mūsų "merdėjimą" tai galit užspringt savo kalbom.o mes mažiau šnekėdami daugiau padarysim už jus visus.Įmonės viduje buvo permainų,bet tai daugiau iš techninės pusės.Autoparką sudaro šeši komplektai (Euro 5 ir Euro 6),o juos po visą Europą sukinėja šeši užtikrintai dirbantys vairuotojai.

Galime pasidžiaugti,kad į firmos kiemą atriedėjo du Euro 6 standartą atitinkatys Volvo vilkikai.Kuro normų skaičius į naują lygį pasiruošę kelti Domantas ir Lukas.Mūsų DAF'ai ir toliau ekipoje,o jų viso yra keturi.Agnius žada perrašyti istoriją,o kiti ekipažai taip pat arti to ir greitu laiku skaičiuosim šimtukus.

Paskutiniu periodu mūsų ekipažai susuko 133 602 kilometrus ir sekmingai pristatydami 57 krovinius.Kuro normose telpa visi vairuotojai nors kartais tenka važiuoti ekstremaliais Islandijos keliais arba pradingus dvyliktai pavarai (čia galioja DAF'o vadzylom).Visi tai mes praeiname,nes mes - DETA!

Tęsiasi ir mūsų Deta Ultimate Challenge.Antro turo nugalėtoju tapo Domantas,kurio eco draivas oficialiai įrašytas į raudonąją knygą.Bendroje įskaitoje kova darosi vis aršesnė,o žinant,kad nuo kito turo jau bus šešios įskaitinės vietos intriga tik didėja.Toliau kelios nuotraukos apie mus.

Blue Ocean.Domantas

Lukas ir jo FYFA

Mūsų jėga - ištikimybė.Agnius

Šypsokis.Nesinervook.Edvis

Limited Ugnius Edition

Tylenis Bobas a.k.a Domis
    ManasTga, XF 95, DyzelisAfigiena ir kitas 3 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Edvinas_ 19 Birželio 2017 - 12:08
    19 Birželio 2017 - 12:08 / #60

American Truck Simulator Mods Cattle and Crops mods ATS mods Farming Simulator 15 mods Farming Simulator 2017 Farming simulator 17 mods
ATS mods ETS2 mods Farming simulator 2017 mods Farming Simulator 2017 mods FS17 mods