Žūb naukiemis

  1. Atsijungęs

    vytune

    Žinutės: 0

    Jau turiu kita traktoriu Jonh Dreere 7 R-ikas Ir Senos foto su senu traktoriumi
    bmwtm, andrius132 Patinka ši žinutė.
    15 Rugsėjo 2017 - 15:49 / #41
  2. Atsijungęs

    puminis

    Žinutės: 0


    ŽŪB Naukiemis grizta !!!!!!!!!!
    Ieskoma zmoniu i mano zub startuosim su rusisku map ir sena rusiska technika reikalinga visa komanda 4-5 zmones laukiu jusu :)
    andrius132 Patinka ši žinutė.
    31 Sausio 2018 - 20:43 / #42
  3. Atsijungęs

    puminis

    Žinutės: 0

    Zaisime sename rusiskame map Green Valley startuosime su paskola 1 milijono plius minus zaisime pradzioje tik su seniausia rusiska technika taigi reikes daug papluset su mazais plugais mazom sejalkom ir taip toliau taigi ieskau tik rimtu uzketejusiu ir norinciu tikroviskai zaisti zmoniu reikalavimai n16 ir galejimas kalbetis per discord visus kitus reikalavimus isvardinsiu pries patekima i zub :) zaisime plius minus kiekviena diena nuo 1 h iki 3h per diena taigi tikrieji farmingo megejai laukiu jusu pm arba skype mindaugas5001

    su pagarba ZUB Naukiemis
    31 Sausio 2018 - 20:52 / #43
  4. Atsijungęs

    puminis

    Žinutės: 0

    Sveiki visi stai ir pirmasis pirkinys su kurio darbuosios as :D

    Dar keletas pirkiniu i naujaji map :)

    Tai pat mano zub dar iesko darbininku jei tau n16 ir moki normalei dirbt bei gali kalbet per discord tu esi laukiamas rasyk pm arba skype mindaugas5001
    bmwtm, VALENTINAS32, andrius132 Patinka ši žinutė.
    2 Vasario 2018 - 20:17 / #44
  5. Atsijungęs

    puminis

    Žinutės: 0

    Stai dar pirkiniu i naujaji uki jau supirkta belieka jais naudotis :)




    taigi kaip rasiau ir patys matos musu ukio parkas papildytas ivairiausia technika dbr reikia tik zmoniu kurie noretu su ja dirbt taigi rasom greit visi i pm arba skype mindaugas5001
    andrius132 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: puminis 4 Vasario 2018 - 23:00
    4 Vasario 2018 - 22:58 / #45
  6. Atsijungęs

    puminis

    Žinutės: 0

    Kagi naujoku technika supirkta beliko tik parsivaryt namo ir pradet ukio darbus :)


    Norintys prisijunkt prie musu zub rasom pm arba skype mindaugas5001
    esat laukiami :)
    Domas177 Patinka ši žinutė.
    6 Vasario 2018 - 21:00 / #46
  7. Atsijungęs

    puminis

    Žinutės: 0

    Zub Naukiemis ir vel cia technika supirkta parvaryta beliko pradet dirbt su ja taigi keletus kadru is pirmu kulimu :)




    bmwtm Patinka ši žinutė.
    11 Vasario 2018 - 11:47 / #47
  8. Atsijungęs

    puminis

    Žinutės: 0





    Nice gerai padirbeta pirmaja diena nukulti du nemazi laukai ir pradetas dar treciasis !!!
    jei ir tu megzti zaist tikroviskai ir su rusiska technika ir nebijai darbo ir tau dar N16
    tu esi laukiamas mano zube kadangi zub naukiemis iesko komandos nariu jei nori prisijunkt prie manes rasyk pm arba skype mindaugas5001
    bmwtm Patinka ši žinutė.
    11 Vasario 2018 - 11:53 / #48
  9. Atsijungęs

    puminis

    Žinutės: 0

    Darbai vyksta niekas nepyksta :D




    UHU pagaliau na va kulimai baigti statom technika i garaza ir pradesim kitus darbus :)

    decco123, bmwtm Patinka ši žinutė.
    17 Vasario 2018 - 17:31 / #49
  10. Atsijungęs

    puminis

    Žinutės: 0

    sveiki visi fs17 megejai cia ir vel Zub Naukiemio Direktorius su naujausiomis naujienomis ir foto ir savo ukio :)
    Taigi po visu kulimu liko daug siaudu kurios reikejo sutvarkyt bet istiko problemele mano senasis t40 traktorius per silpnas sitiems darbams :( taigi teko ieskotis naujo galingesnio ir nebrangasu traktoriaus :) vaziuodamas i parduotuve sutikau savo kaimyna kuris tai pat vaziavo i parduotuve tik nepirkt o parduot traktoriu kai pasidomejau tai toks traktorius kuris man tinka ir yra galingesnis nei mano t40 ir greitesnis ir beviso to kas geriausia kaimynas pardave man savo mtz50 traktoriu uz gana pigia suma taigi mum nuskilo isigijome gan galinga sena bet gerai islaikyta mtz50 uz gera kaina :) o stai ir mano pirkinukas :)


    Kai tik isigijau nauja traktoriu iskart nuskubejau i uki ir pradejau darbus su siaudais ir stai akimirkos is darbu su naujuoju zaisliuku :)




    TurboSalerka Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: puminis 18 Vasario 2018 - 21:21
    18 Vasario 2018 - 21:17 / #50

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod