Problema dėl ets2

  1. Atsijungęs

    Suvirintojas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 998

    Patinka: 2157

    Apdovanojimai: 8

    Sveiki,
    Klausimas tiems, kas turit orginalų, steaminį ETS2..Problemos prasidėjo vakar, kai atsinaujino žaidimas į naujausia update'ą 1.30, pvz ProMods su RUS map'u išvis neužkrauna, bandžiau Mario Map, irgi neužkrauna, o ir išvis be modų jaučiasi, kad krauna tikrai kur kas ilgiau negu prieš tai, tai čia tik man šitaip, ar čia ir daugiau kam su tuo 1.30 update'u yra problemų?
    13 Gruodžio 2017 - 16:51 / #1
  2. Atsijungęs

    Suvirintojas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 998

    Patinka: 2157

    Apdovanojimai: 8

    Laba dar karta, žodžiu, vakar bandžiau dar karta pasileist ETS2..nepaėjo..isštryniau, įrašiau per naują..irgi neužkrauna net be modų..nejau aš čia vienas su tokia problema susidūriau? ar čia taip gaila ir sunku padėt?
    24 Kovo 2018 - 08:47 / #2
  3. Atsijungęs

    MVikarijus

    Žinutės: 0

    Nežinau kaip kitiems, bet man paprastas SAVE irgi nepasileidžia. Gal, greitu metu susitvarkys.
    24 Kovo 2018 - 10:28 / #3
  4. Atsijungęs

    Edvinas_

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 51

    Patinka: 1434

    Apdovanojimai: 3

    Pirmas žaidimo krovimas užtrunka ilgiau nei įprastai dėl žaidimo pasaulio generavimo (PM,RusMap ir kt).Gali trukti nuo 10 iki 20 minučių.Tačiau išlaukus pirmo užkrovimo kitus kartus žaidimas juda žymiai sparčiau.Jei teisingai susidėjot prioritetus mod managerį tiesiog kantrybės pirmą kartą loadinant žaidimą.
    25 Kovo 2018 - 09:45 / #4
  5. Atsijungęs

    Suvirintojas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 998

    Patinka: 2157

    Apdovanojimai: 8

    Edvinas_,
    tai kad nėra jokių modų, jokių map'ų..išvis nieko..
    25 Kovo 2018 - 09:46 / #5
  6. Atsijungęs

    Suvirintojas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 998

    Patinka: 2157

    Apdovanojimai: 8

    Sveiki, kad nekurt naujos temos, prie to pačio paklausiu..



    Galima kažkaip padaryt, kad duotu ta parkavimo būda už 170XP? Nes visa laika, kai prisikabinu dviguba priekaba, šiuo atveju prie puspriekabės priekaba, neduoda to būdo
    16 Balandžio 2018 - 13:58 / #6
  7. Atsijungęs

    Milvydas...

    Žinutės: 0

    Suvirintojas,
    kelintas lvl?
    16 Balandžio 2018 - 14:35 / #7
  8. Atsijungęs

    Suvirintojas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 998

    Patinka: 2157

    Apdovanojimai: 8

    Milvydas...,
    2 man regis, o nuo kelinto jau leidžia?
    16 Balandžio 2018 - 15:20 / #8
  9. Atsijungęs

    Suvirintojas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 998

    Patinka: 2157

    Apdovanojimai: 8

    Sveiki, kadangi chate pagalbos nesulaukiau, gal čia pastebėsit kas mano posta..klausimas tiems, kas žaidžiat ETS2 MP..kaip reikia irašyti ten savo el pašta paleidus žaidimą per tą launcherį, jaigu niekaip neina nei @ įrašyt nei įklijuot jos nusikopinus nuo kitur?
    18 Balandžio 2018 - 15:38 / #9
  10. Atsijungęs

    haha31

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 85

    Patinka: 126

    Apdovanojimai: 3

    Suvirintojas,
    dvigubu priekabu neleidzia parkuot pirmu budu,nes taip padaryta kureju.
    si draudima galima apeit labai paprastai,uzmesk aki i sita pamoka,viskas pakankamai aisku turetu but (ji skirta ats,bet veikia ir ant ets 2).
    nuoroda cia

    @ gali irasyt perjunges klaviaturos kalba i anglu ir spausdamas shift + 2. lietuviu kalbos klaviaturai tai butu shift + alt + 2.
    nebent tu esi kazkokiu “burtazodziu” savo kompa uzkerejes ir tau tiesiog neveikia,tokiu atveju nezinau ka pasiulyt.hardui pzdc,perrasyk windowsus.
    18 Balandžio 2018 - 18:15 / #10

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod