Atsinaujinam!!!

Nauji moderatorių rinkimai.
  1. Atsijungęs

    trololo

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 274

    Patinka: 2081

    Apdovanojimai: 5

    massey,
    visu pirma ponas, aš jau buvau valdžioj. Jauni žmonės nėra, kaip jūs įsivaizduojat 10-13 metų vaikai. Tiesiog žmonių, kurie gali daugiau laiko skirti šitam puslapiui negu dabartinė valdžia. Jeigu dabar rinksim vel kokiu 20-25 metų žmonės, kiek tu manai laiko jie čia žiūrės? Jaunesni daugiau laiko turi, dažniau prie kompo pasėdi, tikrai ras laiko karta ar kelis per diena prisijungt prie svetainės ir kažką nuveikt. Šiuo metu, net Skype puse nariu išmirę, ką kalbėti apie svetainę? Pradžia visada bus tokia, o vat ir norėtusi tokių žmonių, kurie ir vėliau būtu :)
    8 Vasario 2018 - 22:40 / #11
  2. Atsijungęs

    massey

    Narys: Aktyvus

    Moderatoriai

    Žinutės: 411

    Patinka: 1657

    Apdovanojimai: 2

    trololo,
    Na, ponas, gal ir teisus. Realiai kad pasedėt tai pasedės jie bet reikia kad ir mokėt tvarkytis fellow
    aišku viskokių yra gi. Svarbiausia kad atsakingi būtu. Bet kad ir tas FS atsibos ilgainiui kiek gi galima tą patį per tą patį. Kaip pvz ETS2. Pradžiai čia tiek FS tiek ETS2 karaliavo. O laikui bėgant tik FS labiau dominuot pradėjo. Mano išvada kad daug kas priklauso ir nuo žaidimų. Mažiau modų mažiau aktyvumo, nes nėra ką kelt. Modų iš oro nepripaišysi o visi žinom kad čia modų svetainė. Aš nzn jau nlb domiuosi ar čia tikrai nekelia modų ar jų tiesiog mažiau gamina. Nes FS nusibosta wink seniau tikrai geriau buvo, nes dar nebuvo taip atsibodę čia dominuojantys žaidimai o dabar jau viskas pasikeitę ir susiriša viskas į aktyvumą. Manau naujai kartai reikėtų gerokai sudomint lankytojus, kad viskas klestėtų toliau fellow
    Paskutinį kartą redagavo: massey 8 Vasario 2018 - 22:56
    8 Vasario 2018 - 22:49 / #12
  3. Atsijungęs

    trololo

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 274

    Patinka: 2081

    Apdovanojimai: 5

    massey,
    nu vat turim tokių, kuriuos jau galima vadint "metuose", bet tvarkytis nemoka taip, jog visa šaukykla skundžiasi :)
    Paskutinį kartą redagavo: trololo 8 Vasario 2018 - 22:51
    8 Vasario 2018 - 22:51 / #13
  4. Atsijungęs

    massey

    Narys: Aktyvus

    Moderatoriai

    Žinutės: 411

    Patinka: 1657

    Apdovanojimai: 2

    trololo,
    visko būna pats matęs :DDD nu bet ką čia jau ir pridarysi prieš tokius chat erelius aš pats nzn kodėl neužbanina jų.
    8 Vasario 2018 - 23:02 / #14

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod