Pakimba fs17 ieškau tvarkingo

  1. Atsijungęs

    andrius132

    Žinutės: 0

    karočia nusiperki žaidima ir turi visam gyvenimui aišku?
    12 Kovo 2018 - 19:07 / #11
  2. Atsijungęs

    Lawrry

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 8

    Apdovanojimai: 1

    andrius132,
    karočia neaišku, o tau dabar aišku? kai norėsiu ir nusipirksiu, jei yra galimybė nepirkt, tai kam ir pirkt? visiškai ne į temą rašot, klausimas buvo vienas, siūlot visai ką kitą....
    12 Kovo 2018 - 19:12 / #12
  3. Atsijungęs

    andrius132

    Žinutės: 0

    nusipirksi ir problemų kaip nebūta
    justaskumza Patinka ši žinutė.
    12 Kovo 2018 - 19:26 / #13
  4. Atsijungęs

    haha31

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 85

    Patinka: 126

    Apdovanojimai: 3

    Lawrry,
    be nervu,viskas puikiai suprantama,tavo pasirinkimas ar pirkti ar ne.esme tame,kad tos problemos galop islenda,nesvarbu kokia versija ir kiek tu ta zaidima naujinsi.
    sunku ka pasiulyti,greiciausiai teks tau paciam imtis veiksmu,paaukot keleta valandu googlei ir susirasti tai ko ieskai,nes siame forume vargu ar kas is zinanciu nores pagelbet,visi labai svarbus jauciasi ir ju laikas-neikainojamas.
    justaskumza Patinka ši žinutė.
    12 Kovo 2018 - 19:37 / #14
  5. Atsijungęs

    Lawrry

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 8

    Apdovanojimai: 1

    haha31,
    tai nesinervinu, aš pratęs tokius žmonęs sutikt forumuose kurie ateina tik komentuot, gan daug kur dalyvauju ir šiaip diskusijose apie viską, googlinau, nekažką ir teko rast, tik kenkėjiškų problemų ir tiek, bet man atrodo radau problemą, kogero bus radijoje, nes esu įsikėlęs nemažai stočių, dabar žaidžiu su išjungtu raadijus ir kolkas valanda laiko viskas okey, ačiū bandžiusiems padėt, gero vakaro, temą norėčiau kad užrakintu.
    12 Kovo 2018 - 20:16 / #15
  6. Atsijungęs

    justaskumza

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 8

    Patinka: 2

    Apdovanojimai: 1

    12 Kovo 2018 - 21:41 / #16

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod