Žemėlapio paieškos!

  1. Atsijungęs

    Tomasfs2015

    Žinutės: 0

    Labas rytas // laba diena // labas vakaras modiečiai,
    Taigi nusprendžiau ieškoti Farming17 žemėlapio ,kuriame ilgą laiką žaisčiau ,nes turiu vieną ,kuriame vos ką tik pradėjau žaisti ir man nėra veiklos ,nes 9 dienos sezone...
    Minimalūs reikalavimai :
    1.Perkami laukai.
    2.Fermos - karvės , kiaulės.
    3.Įvairaus dydžio laukai ir ,kad nebūtų kvadratiniai patys suprantate.
    4.Reljefas ,kad nebūtų lygus.

    P.S gali ir būti daugiau kultūrų žemėlapyje pridėta.

    Ir žinoma pasidalinkite savo žaidžiamų Farming17 žemėlapiais atsirinksiu pagal save :))


    csname Patinka ši žinutė.
    28 Rugpjūčio 2018 - 21:52 / #1
  2. Atsijungęs

    duobiskietis

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 293

    Patinka: 4224

    Apdovanojimai: 5

    hof bergmann yra siltnamiai sodai sviesto suriu gaminimas
    28 Rugpjūčio 2018 - 22:02 / #2
  3. Atsijungęs

    TRIx

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 47

    Patinka: 167

    Apdovanojimai: 2

    Jau gana ilgą laiką žaidžiu su sezonais "The valley the Old farm" Black Sheep modding darbas. Mapas tikrai gražus, aišku nėra naujų kultūrų ir fabrikų, kad būtų daugiau veiklos, pats esu įsimetęs nemažai jų.. klaidų jokių nėra, paieškok video youtubėj, gal patiks :))
    28 Rugpjūčio 2018 - 22:04 / #3
  4. Atsijungęs

    Tomasfs2015

    Žinutės: 0

    TRIx,
    Dėkui tau , žiūrėsiu dar vis ,ką kiti rašys ,o apie "The valley the Old farm" žemėlapį esu bandęs gan gerai patiko ,bet po kurio laiko man pradėjo atsibosti ,bet manau jei kiti nepasidalins savo žaidžiamais žemėlapiais tad teks sugrįžti prie šio žemėlapio.
    28 Rugpjūčio 2018 - 22:08 / #4
  5. Atsijungęs

    Fonsvinkunas

    Žinutės: 0

    The West Coast. Sukurtas BulletBill, yra 6 skirtingos fermos, įvairių formų ir dydžių laukai. Pats žaidžiu ir tikrai patinka. Nėra jokių papildomų veiklų ir kultūrų. Gali pažiūrėt Daggerwin (https://www.youtube.com/user/daggerwingaming/featured) video youtube, jis darė serijas ten.
    30 Rugpjūčio 2018 - 12:47 / #5
  6. Atsijungęs

    Tomasfs2015

    Žinutės: 0

    Fonsvinkunas,
    Dėkui tau ;) Jau vienas šio forumo narys pasiūlė man žemėlapį ,kuriame jau pradėjau žaisti, galiu prisegti nuorodą to žemėlapio Žemėlapio nuoroda [ spausk mane ]
    30 Rugpjūčio 2018 - 17:16 / #6

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod