Need For Speed Shift apžvalga
Need For Speed Shift: Šis pavadinimas susitelkia ties imitavimo lenktynėmis ir turi tapti rimtesnis - ne tik realistinis automobilių judėjimas, bet taip pat ir vairuotojo elgesys. Tai, EA, kurėjo boso Keith Munro rinkodara pasakė vienam ,,Eurogamer'' žurnalistui, yra tai, kas atskirs žaidimą. Taip pat, mažiau apdribusių džinsų ir hip - hop'o. "Miesto metropolitenas buvo manifestacija stiliaus kažkokiose praėjusiose Need for Speed žaidimo serijos dalyse, bet Shift susitelkia mažiau ties šitais stiliaus ženklais ir daugiau ties vairuotojo patirties atspindėjimu, to atletizmo buvimo negerai intensyviose lenktynėse, ir kas iš tikrujų nori būti prie vairo," pasakė Munro mums. Prašmatnus 3-iasis HUD, kuris mėgdžioja vairuotojo galvos judėjimą, inerciją ir G-jėgą padės pasiekti tai. Yra kabinos vaizdas, kuris leidžia žaidėjus laisvai ieškoti naudojimo teisės ,,thumbstick'', taip pat. Munro skaičiuoja, kad rimti automobilių entuziastai "mėgs" SHIFT. Jis yra ganėtinai sujaudintas.
Need For Speed Shift apžvalga

"Need for Speed Shift yra nuostabus.," pasakė Munro." Technologija už to žaidimo, detalės, kurias tiktai komanda su tokia lenktyniaujančia kilme galėjo įvykdyti, ir gebėjimas priversti jus jausti lenktynių intensyvumą yra beprecedenti. Aš negaliu laukti mūsų aistruolių, kad pradėčiau patirti tai! "Ir, jis prisidėjo: "Dėl bet kokios naujs NFS merginos aaš negaliu reikšti nuomonės, bet aš neabejotinai užsirašysiu vieną entuziastingą balsą už Josie Maran." NFS Shift yra vystomas Slightly mad studios, kurios yra atsakingos už GT Legends ir GTR 2. Jie yra supportet EA Black Box gamintojo Michael Mann ir EA Žaidimų Europos svarbus asmenio Patrick Soderlund.

Dar viena įspūdinga naujiena tai, jog NFS Shift istorija siejasi su Pro Street, mes nuotraukose galime pamatyti ant automobilių ankstesnių Pro Street organizacijų logotipus tokius kaip Grip Runners (GR) ir taipogi pranešta, jog svarbiausias NFS Pro Street veikėjas - Ryan Cooper yra miręs, tad ir nebeliko vienvaldžio ,,Street King''.

Žaidimas Europą pasieks šį kartą ganėtinai anksti - Rugsėjo 17d. O JAV Rugsėjo 22d. Toks pirmą kartą NFS istorijoje pokytis, jog Europoje išleis anksčiau negu JAV gali būti dėl to,jog Slightly Mad Studijos, kurios kartu kuria NFS Shift yra įsikūrusios Europoje

Dar viena naujove šiame žaidime bus tai, jog vairuotojai galės sudaužyti savo langų stiklus.

Taigi daug ko mūsų laukia naujajame NFS Shif žaidime, kuris jau kuriamas du metai, sakoma, jog Pro Street tebuvo Shift'o patikrinimas, ir tiesiog testinis paleidimas, pažiūrėjimui ar viskas gerai. N, bet jeigu visa tai tiesa, tai manau tikrai turėtume sulaukti gan gero, gal net vienu iš geriausių NFS žaidimo.
Naujienos aprašymas:

Atsiuntimo nuorodos | Download:Download:

Failo dydis:


    Įkėlė: LeLeSiuS Peržiūrėta: 3233 kartus


Jūs negalite komentuoti.
Norėdami komentuoti užsiregistruokite tinklapyje.

Informacija

Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

American Truck Simulator Mods fs19 mods ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods Analyze and track any instagram account