Temos pavadinimas: Tema užrakinta, Jūs negalite rašyti šioje temoje

LS 11 SERVAS VISIEMS!!!!

  1. Atsijungęs

    Exsibo

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 13

    Apdovanojimai: 1

    nu bet galim per hosta palaikyt ir kad neprieitu visokiu grybu tarkim serva uzrakini per skype susitari kada losi ir pirmyn!
    20 Geg. 2012 - 19:14 / #11
  2. Atsijungęs

    OptimusPrime

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 106

    Patinka: 51

    Apdovanojimai: 4

    Tai cia tada paprastas servas gaunasi pakurtas per pc. Jeigu jis nebus visa para online tada ir nereikia to jusu "servo".
    21 Geg. 2012 - 07:55 / #12
  3. Atsijungęs

    Exsibo

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 13

    Apdovanojimai: 1

    Nu gerai galim padaryt bet kai prieitu visokiu grybu ir padarytu betka
    21 Geg. 2012 - 08:11 / #13
  4. Atsijungęs

    NaminisBoSaS

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 69

    Patinka: 1

    Apdovanojimai: 2

    Nebutinai su org. Pvz i koki aprasyma sumeti modu linkus ir viskas persisiuncia. O su grybai galima daryti taip: Ban for ever.
    21 Geg. 2012 - 08:42 / #14
  5. Atsijungęs

    Golf3

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 55

    Patinka: 12

    Apdovanojimai: 3

    cia viskas gerai gaunasi. zodziu reikia daryti taip statot ta serva ant to hosto jei iseis dedat slaptazodi ir darot taip padarot kiek eina losti zmoniu maximuma nu pwz 9 zmones dedat kazkiek modu su normaliom kainom kad iskar nesusipirkti visko pati didziause mepa su kokiom trejiom fermom kad butu 3 ukei ir tada 3zmones turi savo uki tam tikrus laukus zemes vienu zodziu ir kiti 6 irgi savo laukus zemes uki vienu zodziu ir losi tie kas nores tureti ten savo uki tam serve pwz moka mokesti nu nezinau koks jis turetu butu bet pwz 5lt ten kokiom dwiem savaitem ir volia turit bapkui uz hosta moketi viska ir dar idomesnis zaidimas kai yra ne vienas ukis:) nu bet cia tik mano nuomone cia beskaitydamas pamasciau.
    21 Geg. 2012 - 08:43 / #15
  6. Atsijungęs

    Jancelt193tu

    Narys: Aktyvus

    Senbuvis

    Žinutės: 2278

    Patinka: 16367

    Golf3
    Man patiko tavo nuomones super smile
    21 Geg. 2012 - 08:48 / #16
  7. Atsijungęs

    OptimusPrime

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 106

    Patinka: 51

    Apdovanojimai: 4

    Jo istikro gal ir gerai butu šitaip, bet yra vienas bet kaip kiekvienas uzsiseivins atliktus darbus (ta prasme litu kieki ir pns.)

    Bet kokiu atveju aš už ir jeigu ką kreipkitės padėsiu. Paremsiu.
    21 Geg. 2012 - 10:35 / #17
  8. Atsijungęs

    Katinas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 170

    Patinka: 320

    Apdovanojimai: 4

    Reikia daug visko daryt. Tikrai daug. 1. Reikia banko sąskaitos. Tada reikia dar mokėjimų sistemos. 2. Serverio ant vps NEPASATYSI. Nėra dedi serverio.
    21 Geg. 2012 - 11:22 / #18
  9. Atsijungęs

    Golf3

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 55

    Patinka: 12

    Apdovanojimai: 3

    su pinigais taip cia biski butu problema bet del technikos ir pasodinto derliaus nekyla jokiu problemu servas visada on technika visa vietoj o jei iskyla problemu su serveriu tada padaro save pries isiungent.
    21 Geg. 2012 - 11:31 / #19
  10. Atsijungęs

    bliz

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 514

    Patinka: 610

    Apdovanojimai: 7

    man idomu kaip jus srw ant vps pastatysit na o jeigu ne tai ant sawo pc neislaikytut daug zmoniu mano pc ir intikas galingas tai su modais ant agritec v4 mapo losem 4 ir jau lagint pradejo tad nk neiseis nebent kaskaip ant vps pastatytut butu tikrai idomu su tais ukiais bet kaip del litu ir pan nu nzn mastykit tikrai gera ideja sekmes igyvendinant
    21 Geg. 2012 - 13:11 / #20

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod