Naujas logo?Transkola

  1. Atsijungęs

    MarteErl

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 25

    Patinka: 33

    Apdovanojimai: 2

    Kazkodel ant dafo sono nepasakyciau kad ten butu 430 nes oficialiai 430 105 dafo nera ir sakyk ir rodyk ka nori bet nera,o del mano tai yra siek tiek teisybes ji pradejo gaminti 2007 pabaigoje. smile
    Paskutinį kartą redagavo: MarteErl 24 Birželio 2012 - 15:35
    24 Birželio 2012 - 15:34 / #31
  2. Atsijungęs

    iiinto8

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 8

    Patinka: 1

    Apdovanojimai: 1

    kad to dafo skelbima kaskoki lewa radai :DD virsui raso kad XF105 430 , o aprasime kad XF95 480 - Продам тягач daf xf 95 480 :D
    24 Birželio 2012 - 15:45 / #32
  3. Atsijungęs

    MarteErl

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 25

    Patinka: 33

    Apdovanojimai: 2

    butent, o del scania ir pats suklydau nuo 2010 pradejo tokias gaminti nes ji tapo truck of the year 2010 nu ir parodyk savo tevo dafo nuotrauka ant sono kad butu 105.430 ir dar popierius parodyk kad ten taip uzrasyta ,, turbut maisai su 95 , ka jau ka bet apie dafus tikrai neblogai nusimanau nes mano pats tetis su juo dirbo 6metus. Bet kadangi cia firmos tema tai nedarysiu offtopic.
    Paskutinį kartą redagavo: MarteErl 24 Birželio 2012 - 15:57
    24 Birželio 2012 - 15:55 / #33
  4. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    tai ko tu aiskini zinove,sakau kaip yra parodziau linka su 430 ir ko tu man dabar aiskini,gi tau tai irodziau.Mat,pats sau priestarauja :DD,taigi as ir nesakiau kad Man yra 2007m 01 menesio,ir parasyta kad 2007,tad wapse nusiswaigai,teisybes nera,wa dar linkas su tavo dafu :DDDD,as nesakau kad ju pilna tebunie ir vienetai cia virtual,reiska galiu ta vieneta turet,taip kad maziau komentuok,ir nevadink saves viska zinanciu,jei toks nesi!

    http://www.gruzoviki.ru/id-295526.html
    24 Birželio 2012 - 19:26 / #34
  5. Atsijungęs

    MarteErl

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 25

    Patinka: 33

    Apdovanojimai: 2

    tai kad ant sono 410 zinove tu :DDD ir isvis ko tu cia nervinies ir primeti kazkoki didele jeigu toks nesi cia ;D galvoji cia turi VIRTUALIA firma tai jau esi koks karalius kuris gali visiems aiskinti. del manes tai gali tureti ir 700ag dafa man nebeda tiesiog ka norejau ta pasakiau kazkodel kiti net nieko neraso,neprisikabineja o tu cia firmos Sefas jau bijai priimti kritika, nedaug nueisi su tokiu poziuriu tu. aisku kita tavo zinute bus leisk speti.. ''asile nevaidink cia kokio zinovo'' arba kazkas panasaus zinok simtrucke,18wosmode buvo tokiu daug ir tikrai ne viena pastaciau i vieta bet ka as tau sakau negi tu cia supranti,as tiesiog parasiau kritika be jokiu keiksmu be nieko o tu iskarto xuij tu zinai zinove ir panasiai.
    24 Birželio 2012 - 19:44 / #35
  6. Atsijungęs

    GyTuXaS

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 217

    Patinka: 2124

    Apdovanojimai: 5

    rado dabar pyktis del atsiprasant sup**tu arkliu koks skirtumas 430 410 ar 510 svarbu zmonem smagu randa laiko uzsiimt dar tokiais dalykais ir viskas ko cia nervuotis del tokiu smulkmenu
    24 Birželio 2012 - 19:50 / #36
  7. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    :DDDD,as tau dar karta lietuviu kalba parasysiu: bandai priskabint prie mano uzrasymo del AG,tavo pasakymas "mano tevas dirbo 6metus su dafais" man nieko nepasako,cia tas pats kaip sakai Manai gaminami nuo 2008,nors tiesa yra visai kitokia,nei tu manai. TU manes i vieta nepastatysi vien del to,kad neturi liudijanciu argumentu tokiu kurie wisa tai paneigtu :),jei tu manai kad cia as didis ,,Zinovas" ir panasei,tai tu labai klysti,as kritika priimu tokia kuri yra argumentuota,o ne kaip pasakymas as zinau ir panasei,matai ka tu zinai ogi nieko,bandai mane i vieta pastatyt,nors neturi tam pagrindo tai daryt,man tavo kritika pro pirstus,nes pasikartosiu cia virtuali firma prisigalvot galima wisko, ta tavo skaiciuka 430,500 prisiklijuot wiska galima padaryt tik reikia noro,tuolabiau kad mano "prisigalvojimas" atitinka daug maz realybe :)
    24 Birželio 2012 - 20:42 / #37
  8. Atsijungęs

    MarteErl

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 25

    Patinka: 33

    Apdovanojimai: 2

    jo kazko tokio ir tikejaus kad parasysi,daugiau gal nieko ir neberasysiu , nes cia firmos tema ,bet as tau tik ta noriu pasakyti kad as tik norejau pasakyt ka noriu jug cia laisva salis ir galiu sakyt ka noriu nu gerai cia virtuali firma del manes gali buti prigalvota visko bet as tik to nesuprantu kam is karto reikia pykti jug as nieko blogo ir nepasakiau ,as galeciau rasynetis ir rasynetis su tavim man neatsibostu . bet nenoriu as padaryti cia didelio savartyno tai tada Peace? belay
    24 Birželio 2012 - 20:52 / #38
  9. Atsijungęs

    iiinto8

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 8

    Patinka: 1

    Apdovanojimai: 1

    http://www.daf.lt/index.php?s_id=45&lang=lt Contexai paskaitik :) 12,9 litrų „PACCAR MX“ variklis užtikrina geriausias technines savybes: nuo 410 AG iki 510 AG
    24 Birželio 2012 - 20:58 / #39
  10. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    Nu kaip jus suprantate ta pykti :),tieisog man kvailai atrodo kad mane bando kaip koki maziuka statyt i vieta,tiesiog rasau wiskas kaip sakoma,pats uzvelei sita pats ir srebk",wistiek as liksiu prie savo isvados,kad norejai prisikabint",Prie virtualios firmos veiklos",nors tau tai nepavyko,tu aisku gali ginciotis kaip pats rasei,bet kam to reikia,per 8menesius virtualaus darbo veiklos rado prie ko prisikabint jei taip butu galima ivardint,nu gerai bandei tau pavyko rasti netiksluma viena kuri is tavo rasymo galiu sutikt del 510ag nors rasiau 500 del sito viso is visu tavo priekaistu,ir kritiku man,gerai jei tu laimingas del tos vietos as sutinku,ir pasikartosiu,as tikrai nepykstu,tiesiog turiu sawo nuomone,kaip sakei esame laisvoje salyje,tai ginu sawo nuomone ir sawo interesus.del kuriu ne visi nori sutikt :)
    Paskutinį kartą redagavo: Contexs 24 Birželio 2012 - 21:31
    24 Birželio 2012 - 21:30 / #40

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod