Euro truck simulator 2 nuotraukos ir video

  1. Atsijungęs

    baksas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 441

    Patinka: 991

    Apdovanojimai: 6

    Del volvos automato pritariu geriausias ir jautriausias ne taip kaip kitu, o isviso geriausias vilkikas scanija po nauju metu tete zada imti visiskai nuliova scanija.
    16 Lapkričio 2012 - 16:57 / #601
  2. Atsijungęs

    TomasLek

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 70

    Patinka: 757

    Apdovanojimai: 3




    Maniškis :)

    dar foto :) kolkas 47 lygis :)




    Nu ką dabar :)
    Paskutinį kartą redagavo: TomasLek 16 Lapkričio 2012 - 17:12
    16 Lapkričio 2012 - 17:07 / #602
  3. Atsijungęs

    deere159

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 335

    Patinka: 453

    Apdovanojimai: 6

    Modiz,
    Tikras fūristas su mechanine važiuoja :P iš vietos 6 paaukštinta su stužonais išeit galima..
    fs13 Patinka ši žinutė.
    16 Lapkričio 2012 - 17:29 / #603
  4. Atsijungęs

    Modiz

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 149

    Patinka: 52

    Apdovanojimai: 4

    TomasLek,
    gražiai atrodo:Ddeere159, ei tikrovei šeštu dafas tučščias dūsta o ei krautas tai ragelis,per game gal ir tep:D bet tikrovei tikrai ne:DD
    16 Lapkričio 2012 - 18:56 / #604
  5. Atsijungęs

    deere159

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 335

    Patinka: 453

    Apdovanojimai: 6

    Modiz,
    Aš ne apie Daf'ą šneku tėvukas UK su 07 Renault Premium dirbo mechanas buvo, tai tušta 6 paaukštinta eidavo stružais, dbr dirba ant 11 Premium'o tik automatas jau, bet vistiek tiek pakrauta tiek tušta rausia gerai. Be to mechaninės geriau po kalnus duotis, pats geriau žinai kokios tau pavaros reik ir kuria geriau lipt
    16 Lapkričio 2012 - 19:31 / #605
  6. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    Cituoju ,,Tikras fūristas su mechanine važiuoja :P"

    Nusišnekėjai kaip vaikas,kuris nežino tikro furisto asmenybės.Tipo su automatu dirba furisto ,,pakaitalai",nyk :)

    Apie realybe ir automatus:

    Daf-asmeniškai kiek teko važiuot,ir per kalnus ir netik su DVIEM SKIRTINGAIS Dafais,tai bendra išvada-traukia gan gerai,tikrai nedūsta(rašau apie automatus)

    Palyginus Man su Volvo,man geriau manas,kalnuose traukia tai pat gerai,esu tai pat važiaves su abiejais,tad nuomonė tikrai ne iš piršto laužta.

    O aplamai,tie automatai tokie dalykai,kad daug kas irgi priklauso nuo AG skaičiaus,tad nenustabu,kad jūs lyginat nežinodami,arba žinodami tik vieno vilkiko AG skaičių,ir tai daug ką pasako.Bet aišku ir vėl ne visada,nes lyginant 460 su 540 Volvo vilkikais automatais,gaunasi vos ne tas pats,kai kada net 420 susilygina su 540 :),tai pat ant kiek tas automatas nuvarytas,nes jei daug,tai ir galios ir traukos bus mažai nors ir turi daug AG

    Aišku čia mano nuomonė,tad nuo jūsų gali skirtis pankankamai,bet esmė ta pati.
    BlooderRS6 Patinka ši žinutė.
    16 Lapkričio 2012 - 19:55 / #606
  7. Atsijungęs

    tomaslt

    Narys: Aktyvus

    Senbuvis

    Žinutės: 418

    Patinka: 1373

    Snekant apie VOLVO galiu pasakyti tik tiek kad esu vaziaves su Volvo fh 460 automatu ir sale musu vaziavo Daf CF 105 460 bet su mechanke ir y kalna ilipom taip pat o mes vaziavom pilni o jis tuscias. tai va daug ka reikia spresti pagal svori ka vezi ir pagal amziu furos
    16 Lapkričio 2012 - 20:04 / #607
  8. Atsijungęs

    deere159

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 335

    Patinka: 453

    Apdovanojimai: 6

    Contexs,
    Nieko aš nenusišnekėjau, aš visad buvau už mechaninę pavarų dėžę ir būsiu, ir gerai žinau kokia yra fūristo asmenybė, mano tėvas, su fūra daugiau nei puse gyvenimo dirba, ir pats kartais pavairuoju. Ir nieko nėra geriau, kaip permetinėt pavaras važiuojant..
    P.s.
    Vadint kitus vaikais labai kvaila, Be to man tu esi niekas ir tu man negali nurodinęt ką man daryt..
    Čia šiaip SlideShow, su naujuoju 1.2.5.1 patch, pagrinde kas padaryta, tai patobilnta AI elgsena, prie AI transporto pridėtas autobusas, pakeistos šviesų tekstūros
    http://www.youtube.com/watch?v=GHMelHTOGHc&feature=youtu.be
    Paskutinį kartą redagavo: deere159 16 Lapkričio 2012 - 20:07
    16 Lapkričio 2012 - 20:06 / #608
  9. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    as tave vaiku pavadinau todel,nes tavo mastysena lb zema,tuolabiau kalbant apie tavo pasakyma furistas yra geras furistas su mechanu,tu galvoji as toki dalyka praleisiu,ir beje nori pasakyt tavo tevas nera su automatu dirbes,nu gal nera,as nk nesakau,bet soferiui asmeniskai automatas lb palengvina darba ilgomis kelionemis,o kad tau patinka perjunginet tai tau jas patinka per junginet,ir nebutina tai sureiksmint kad ir kitiem patinka,tiesiog cia vaikiskas uzsidegimas: man patinka perjungineti pavaras,graudu ir skaityt zinok.

    tomaslt,

    ir pasakymas mes pilni jis tuscias,o is kur tu zinai,kad jis tuscias.. :D
    BlooderRS6 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Contexs 16 Lapkričio 2012 - 21:29
    16 Lapkričio 2012 - 21:27 / #609
  10. Atsijungęs

    JoKiS

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 6

    Apdovanojimai: 1

    Aš tai manau, kad po kokių 10 metų tikrai užkniga junginėt tas pavaras... Ypač ilgose kelionėse... Mane tai labiausiai biesina tokie žmonės kurie sako, kad aplenkiau fūra su t 620 AG, o tu su 500 tai fsio, tavo fūra geriau traukia ir pnš...
    17 Lapkričio 2012 - 08:04 / #610

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod