Euro truck simulator 2 nuotraukos ir video

  1. Atsijungęs

    Modiz

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 149

    Patinka: 52

    Apdovanojimai: 4

    contexs aš esu vairavęs volvo,man su mechanke įdomu ir pamušinėt bet mieste užknisa junginėt pusiukes ir pavaras

    contexs nieko neišmanai nesikišk

    deere159,
    tai ką tavo tėvas vežioja su premium?
    Paskutinį kartą redagavo: Modiz 17 Lapkričio 2012 - 08:36
    17 Lapkričio 2012 - 08:33 / #611
  2. Atsijungęs

    deere159

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 335

    Patinka: 453

    Apdovanojimai: 6

    Contexs,
    Čia tavo mastymas žemas, nes nesugebi gerbti kitų nuomonės, sugebi tik stumpt ant žmonių, reikia turėt bent kiek proto galvoj, kad sugebėtum išklaust kito nuomonės, o ne iškart kaip ligoniui stumt iškart, pilnas internetas tokių laido riterių.
    Tai, kad esi moderis tau niekas nesuteikia teisės vadint kitų vaikais, o jeigu nepatinka ką rašau tai tiesiog sau ir pasilaikyk, tuos savo vaikiškus komentarus. Nei tu žinai kiek man metų nei tu ką.
    Be to pasižiūrėk į Ameriką, ten nėra furų su automatais, nors ten yra ir po 18 ir daugiau pavarų, nes tik pats vilkiko vairuotojas žino geriausiai kokia jam pavara naudot...
    17 Lapkričio 2012 - 08:40 / #612
  3. Atsijungęs

    ets123

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 53

    Patinka: 222

    Apdovanojimai: 3

    Dabar į Girteka parvare nauju Mersu :D
    Taigi dabar visi sako ant mersu : Sako žmogus nemato kalno o jau mersas jaučia kalna :D
    Visi girtekoi nejema mersu visi pasineše ant volvo. :D
    17 Lapkričio 2012 - 08:53 / #613
  4. Atsijungęs

    Modiz

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 149

    Patinka: 52

    Apdovanojimai: 4

    deere159,
    ką tavo tėvas vežioja?
    17 Lapkričio 2012 - 08:54 / #614
  5. Atsijungęs

    (Gytis)

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 44

    Patinka: 52

    Apdovanojimai: 2

    gal galit padet is kur jus siuncetes tuos patch nerandu niekur
    17 Lapkričio 2012 - 09:19 / #615
  6. Atsijungęs

    deere159

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 335

    Patinka: 453

    Apdovanojimai: 6

    Modiz,
    Ankščiau po europa važinėjo, tai sauso pobūdžio krovinius vežiojo, o dbr veža visokiausius šlapio tipo, vien bačkos, pastaruoju metu 2 ADR per savaitę. kartais vyna veža, visokius peroksidus ir pan.
    17 Lapkričio 2012 - 09:23 / #616
  7. Atsijungęs

    Modiz

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 149

    Patinka: 52

    Apdovanojimai: 4

    aišku tai sunkus darbas
    17 Lapkričio 2012 - 09:33 / #617
  8. Atsijungęs

    Contexs

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 83

    Patinka: 60

    Apdovanojimai: 3

    aš tavęs vaiku nevadinu,aš pasakiau,kad isireiškei kaip tokio asmens proto,aš tiesiogiai tavęs vaiku nepavadinau,tokios nuomonės aš negerbsiu,nes mano tėvas tai pat yra furistas,ir tu jį sureikšminai iki tokio lygio,todėl aš tavo nuomonės ir negerbiu,daugelis su tuo sutiktu.O,kad moderas,kas iš to,jau tipo užrašiukas tai aš jau pagal tave atseit esu ne va išskirtinis? Esu toks pat kaip ir visi,moderas,paprastas vartotojas,man asmeniškai autoriteto jokio nesuteikia tas žodis moderatorius :) P.S aš apie automatus išsakiau iš savo asmeninės patirties tad nereikia čia blablabla,o kad sakai neišmanau tai gal būt lemia viena-skirtinga vilkika,skirtingą pobūdi vairavimo ir gal būt patirti tame tarpe.Pasikartosiu ką rašau,tai ne pro pirštus laužta,tad kad neišmanau kažko tai paprasčiausiai nubluksta ir tiek.(kad viską išmanau aš to nerašiau)
    Paskutinį kartą redagavo: Contexs 17 Lapkričio 2012 - 09:50
    17 Lapkričio 2012 - 09:47 / #618
  9. Atsijungęs

    felt

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 15

    Apdovanojimai: 1

    ets123,
    naujuosius? tuos mp4 actrosus?:O
    17 Lapkričio 2012 - 10:09 / #619
  10. Atsijungęs

    deere159

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 335

    Patinka: 453

    Apdovanojimai: 6

    Modiz,
    Na jis nesiskundžia, porą metų nedirbo ant fūros, bet ir vėl pradėjo

    Contexs,
    Aš turiu argumentą kodėl taip sakau, mano tėvukas kai po europą važinėdavo važiuodavo iš Lietuvos į Lenkiją iš Lenkijos į Italijos pakraštį ir niekad nesiskūsdavo, kad sunku su mechanine pavarų dėže.. Pasodink bet kokį vairuotoją kuris dirbo ant automato, jis nemokės su mechanu važiuot, net nežinos kokia pavara į kalną lipt.. Pats vairavau 07 Premium'ą ir važiuojant su mechanu visai kiti pojučiai, nei su autmatu.
    Paskutinį kartą redagavo: deere159 17 Lapkričio 2012 - 10:19
    17 Lapkričio 2012 - 10:16 / #620

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod