Temos pavadinimas: Tema užrakinta, Jūs negalite rašyti šioje temoje

Ramos map

perdaromas
  1. Atsijungęs

    Ramos

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 576

    Patinka: 7103

    Apdovanojimai: 7

    Tema galit rakint trint ka norit ta darykit gana man cia tu darbu jai kursiu tik del saves
    cia stengies kazka daryt dar yra nepatenkintu juk pinigu nk nepraso uz map
    ne but lietuvei turbut lietuvei yra pati slyksciausia tauta isitikinau dirbdamas anglijoje
    Tai ir sitas veb ir tas pats duodi zmonim o cia da net apvagyt nk nezinodami nesugebantys sugeba
    Ir beto kazkas rase kad mano paskutinis map kresus meto po 57 val as praloses daugiau apie 80 h ir man viskas eina gerai.viena karta pasiziurekit log arba isimkit tuos rusu tehnika 10 kartu konvertuota ir bus ciki fsio baigiau
    SkauSmaS, tomas1999, mtz80 ir kitas 5 Patinka ši žinutė.
    21 Sausio 2015 - 09:48 / #131
  2. Atsijungęs

    Xcube

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 38

    Patinka: 362

    Apdovanojimai: 2

    Sveikas, iš tiesų seniai stebiu tavo veikla. Neblogai dirbi su mappais ten juos suscriptini ar kaip ten pavadint, bet iš esmes patingi prie ju padirpt prie kraštovaiždzio paviždžiui, paemus dabar žemėlapį kažkurį kur be medžių buvo sakai ai isidekit maney cheat susideliokit kaip norit medžius tingiu bovytis , kaip sakant tekšt plekšt ir baigta. Na nežinau aš tik biški kritikavau, bet jei tu nepriiemi kritikos ir viska emi i galva kaip mergiote ir po to užsišiki tai nežinau. Viska praleisk pro ausis kam patiks tas persisius. Man atrodo beda ne mumyse o tavyje.
    Suvirintojas, Sparta, AGROMETA Patinka ši žinutė.
    21 Sausio 2015 - 17:18 / #132

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod