Fushion works

Kelsiu savo kurtus pastatus.
  1. Atsijungęs

    Fushion

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 178

    Patinka: 1145

    Apdovanojimai: 4

    Na va, šiandien ir vėl sukūriau kažką naujo. Na čia bandžiau atkurti į tikrą, realybėje esantį namą. Nes pas mane kaime toks yra.





    Jei patiko paspauskit patiko. smile

    Beje atrodo negražiai kai žiūri iš tolo, nes atrodo baltas vien tik, bet ten baltos spalvos plytos. Taip ir tikrovėje atrodo namas. Nežinau jei labai nepatiks gal ir pakeisiu ir į kitos spalvos plytas.


    Taipogi ieškau, kas galėtų man jį per blenderį exportuoti i i3d failą. Tad jei kas galit rašykit. smile
    Ramos, SSRS, emilis456 ir kitas 5 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Fushion 3 Liepos 2013 - 15:01
    3 Liepos 2013 - 14:58 / #21
  2. Atsijungęs

    Suvirintojas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 998

    Patinka: 2157

    Apdovanojimai: 8

    o bent keli pastatai jau yra pilnai sutvarkyti,kad juos butu galima isikelti y zaidima?
    5 Liepos 2013 - 02:14 / #22
  3. Atsijungęs

    Fushion

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 178

    Patinka: 1145

    Apdovanojimai: 4

    Šitas namas yra pilnai sutvarkytas, galima kelti į žaidimą, o ta daržinė tai per šį savaitgali sutvarkysiu pilnai, kuria nors diena.
    JustasN Patinka ši žinutė.
    5 Liepos 2013 - 12:21 / #23
  4. Atsijungęs

    Fushion

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 178

    Patinka: 1145

    Apdovanojimai: 4

    Ieškau kas galėtų pamokinti kaip sukelti texturas per blenderi. Jei kas galit parašykit. Duosiu kontaktu skypes. Ačiū.
    JustasN Patinka ši žinutė.
    8 Liepos 2013 - 12:16 / #24
  5. Atsijungęs

    emilis456

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 517

    Patinka: 3533

    Apdovanojimai: 7

    Per blender nereikia kelt texturu. Tik is sketchup exportini i 3d model (.dae) ir tada importini per blender, o tada iseksportini i3d faila i ta aplanka kur texturas exportinai is sketchup ir /assets per notepad is .i3d failo istrini. Viskas :)
    DaLiUxXx Patinka ši žinutė.
    8 Liepos 2013 - 18:57 / #25
  6. Atsijungęs

    Fushion

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 178

    Patinka: 1145

    Apdovanojimai: 4

    Sveiki, taigi sakau reikia pabandyti persimesti ant modų modeliavimo. Ypač norėjau susikurti savo priekaba, kurią turiu tikrovėje prie T-25. tad sakau pabandysiu na ir štai pradžiai kas gavosi::



    Labai nepeikite, nes visada pirmas blynas prisvilęs. Ir gal dar kažkiek neatitiks pagal tikrąją, bet bandysiu taisyti. :)

    O čia tikroji priekaba:



    Ir kiek pastebėjau mano kuriama yra didesnė, bet tai dar pataisoma kai bus baigta sumažinsiu. :) Ir be to ji čia dar nebaigta.
    dovydas555 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Fushion 14 Liepos 2013 - 19:44
    14 Liepos 2013 - 19:42 / #26
  7. Atsijungęs

    dovydas555

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 258

    Patinka: 1800

    Apdovanojimai: 5

    Fushion,
    grazei dirbi sekmes P.S koke ten programa kur pastatus kuri gal gali linka numest ?
    14 Liepos 2013 - 19:51 / #27
  8. Atsijungęs

    Fushion

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 178

    Patinka: 1145

    Apdovanojimai: 4

    dovydas555,

    Dėkui fellow

    P.s SketchUp, ta programa vadinasi, pagooglink, tikrai rasi. smile
    14 Liepos 2013 - 19:53 / #28
  9. Atsijungęs

    Fushion

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 178

    Patinka: 1145

    Apdovanojimai: 4

    reikia pagalbos, noriu išbandyti ir įsikelti i farminga, bet pirma reikia exportinti man i i3d faila, o kadangi man kazkodel gerai neisirase tas i3d scriptas i blenderi, tai as db negaliu exportuoti i id3 faila tos priekabos. Taigi ieskau kas galetu padet.
    14 Liepos 2013 - 20:50 / #29
  10. Atsijungęs

    Fushion

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 178

    Patinka: 1145

    Apdovanojimai: 4



    Sveiki modai.lt lankytojai, sugalvojau prikelti šią, labai seną savo temą. Kurioje dėdavau darbus iš modeliavimo. Nelabai sekėsi man modeliuoti ir nelabai tada turėjau laiko, dėl to taip ir baigėsi. Bet dabar sugalvojau prikelti šią temą dėl to, kad pasinešiau ant Giants'o ir pradėjau mapint. Turiu savo seną svajone atkurti savo kaimą, kuriame gyvenu ir vėliau žaisti tame žemėlapyje. Tad pradėjau įgyvendinti ją ir noriu pasidalinti nuotraukomis iš mano map darbų, čia šioje temoje. Temos pavadinimas gal ir neatitinka tai ką dabar darau bet nesvarbu.
    Deiviuks, evaldasas, tautvys LT :D ir kitas 9 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Fushion 2 Balandžio 2014 - 16:57
    2 Balandžio 2014 - 16:53 / #30

ATS mods FS25 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod