Jūsų mobilieji telefonai

Įdomumo dėlei sugalvojau sukurt tema. :)
  1. Atsijungęs

    massey

    Narys: Aktyvus

    Moderatoriai

    Žinutės: 411

    Patinka: 1657

    Apdovanojimai: 2

    edvisLTU,
    Darbe, ypač prie ūkio, reikia turėt normalų tel o ne didžiausią išmanujį. O taip mano nuomone HTC arba G4 nu ir Samsungas baika
    Pingo, dodė10 Patinka ši žinutė.
    17 Liepos 2015 - 21:49 / #111
  2. Atsijungęs

    FraMas

    Narys: Forumietis

    Moderatoriai

    Žinutės: 1221

    Patinka: 9443

    Apdovanojimai: 5

    Jau pasiskaitęs, jog samsung geriausias.. dar edge.
    17 Liepos 2015 - 22:09 / #112
  3. Atsijungęs

    sosas

    Narys: Forumietis

    Nariai

    Žinutės: 80

    Patinka: 303

    Apdovanojimai: 3

    Patariu išbandyti Asus Zenfone laidą.Viena turiu geras, patvarus, kokybiškas.
    17 Liepos 2015 - 22:39 / #113
  4. Atsijungęs

    Ukininkas_Mitulka

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 769

    Patinka: 2445

    Apdovanojimai: 8

    Šiaip jeigu prakalbom ir apie patvarumą ir galingumą, patarčiau rinktis Sony Xperia Z1 Pats turiu, dirbu ir su traktorium tai nukrenta ir ant ekrano ir ne, ir kai ka nors dirbi lauke fizinį darbą, ar taip iškrenta iš rankų, dar nei karto nebuvo sudužęs, nors jau daug kartų ir esu numetęs :) Samsungų patariu tikrai neimti, šudo gabalai. Pats naudojausi 2 savaites S5, tai geriau patyliu... Jau geriau Nokia su migtukais :D O jeigu nedomina Sony, tai dar yra LG normalus gana, HTC ir dar gal esat girdėję apie tokius telefonus Xiaomi. Nauji telefonai, bet gana galingi jeigu žiūrint pagal galingumą. Lietuvoje dar nelabai populiarūs, bet jau esu matęs, kad jau daugelis ir tokių turi. Samsungų ir Iphone era baigėsi, prasidėjo kitų telefonų gamintojų, kaip Sony, LG, Xiaomi ir HTC.
    TurboSalerka, Deivis123 Patinka ši žinutė.
    17 Liepos 2015 - 23:33 / #114
  5. Atsijungęs

    massey

    Narys: Aktyvus

    Moderatoriai

    Žinutės: 411

    Patinka: 1657

    Apdovanojimai: 2

    Ukininkas_Mitulka,
    Eik jau eik jau Samsungai rinkoj irgi stiprus o Apple tai iš vis rauna stogą bet jie man ššš yra :D Tie Kiniečiai kuria visokius tel pigesnius ir galingus tai taip tada ir gaunasi. Nu bet būna kad ir kinai kažką gero padaro, žiūrint koks telefonas ir kokiai rinkai eina.
    Paskutinį kartą redagavo: massey 17 Liepos 2015 - 23:58
    17 Liepos 2015 - 23:54 / #115
  6. Atsijungęs

    AugisLTU

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 212

    Patinka: 2535

    Apdovanojimai: 5

    Nū aš turiu Samsung galaxy trend plus nū patvarumu tai tikrai nesiskundžiu yra ir ant ekrano krites nei sudužo nei įskilo turiu metai su puse ant ekrano tai tik vienas įbrėžimas rimtas ir tai ne mano kaltes o brolio iš jėgų ant žemės metė (Laminato) o tai tai ne, krites ir ant kampu apie nuo metro su puse aukščio ir nieko, tik bėda yra su jų greitumu, samsung lageriai yra jie labai jau lagina todėl daugelis juos ir peikia greičiu jie ir nepasižymi. P.s Telefonas be apsauginės plėvelės be įdėklo buvo, įdėklas buvo tik pirmus 2 mėn daugiau nieko :)
    18 Liepos 2015 - 00:17 / #116
  7. Atsijungęs

    massey

    Narys: Aktyvus

    Moderatoriai

    Žinutės: 411

    Patinka: 1657

    Apdovanojimai: 2

    Ištikrųjų va kur telefonas. Nors senas kaip pasaulis :DDD bet populiarus iki šiol. Atsimenu kaip turėjau jį tai nukrenta ant žemės susirenki, pasijungi ir vel veikia kaip nieko nebuvę. Dar tebeturiu tik blemba baterijų nebėra pirkt.

    Foto ne mano, iš Google's
    AugisLTU, adas7250, YoungDriver ir kitas 2 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: massey 18 Liepos 2015 - 00:25
    18 Liepos 2015 - 00:24 / #117
  8. Atsijungęs

    barcode

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 975

    Patinka: 1791

    Apdovanojimai: 8

    cat serija arba samsung xcover3 prie ukio geriausi
    18 Liepos 2015 - 02:10 / #118
  9. Atsijungęs

    Ukininkas_Mitulka

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 769

    Patinka: 2445

    Apdovanojimai: 8

    Mažieji samsungai yra patvarus, bet apie greitį tai patyliu... Lageriai.. CAT dar gan geri liečiami yra. Mėtyk nemėtęs, nesuskaldysi. Tėvas turi CAT spaudoma, tai iškryto iš kombaino ir nepamatęs pervažiavo :D Bet nieko nebuvo, gal šiek tiek ekranas iskylo šone.
    18 Liepos 2015 - 08:39 / #119
  10. Atsijungęs

    karabara

    Narys: Naujokas

    Nariai

    Žinutės: 10

    Apdovanojimai: 1

    AugisLTU,
    Apie samsung galaxsi trend plus nenusinekek.Viena syki nukrito ant plyteliu ir ekranas saiboms isejo.
    Paskutinį kartą redagavo: karabara 18 Liepos 2015 - 09:22
    18 Liepos 2015 - 09:22 / #120

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod