Uab „keljerietis“

  1. Atsijungęs

    djdariuxx131

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 174

    Patinka: 745

    Apdovanojimai: 4

    UAB ,,Keljerietis''

    2015.03.11

    Kai tik pabaigėm su žolės ir šiaudu rinkimais gavom žinia iš direktoriaus, kad pakilo rapso kainos tad važiavom prie priekabu kabintis ir piltis rapsą parduoti...




    Prasilenkėm su kolega.


    Pilėmės rapsą.






    Laukėm eilėje.


    Gyvulininkystės, šiltnamių ūkio Direktorius, Hosto administratorius Djdariuxx


    Jeigu patinka spauskit patinka... ;)
    TheWerdis, 20121007, minde144 ir kitas 8 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: djdariuxx131 11 Kovo 2015 - 21:08
    11 Kovo 2015 - 21:04 / #111
  2. Atsijungęs

    avidas

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 151

    Patinka: 690

    Apdovanojimai: 4




    Sveiki, nuo šiol esu atsakingas už kiaulių ir veršelių gyvūlininkystės sritis.

    Technika už kurią aš esu atsakingas







    belarus82, TheWerdis, Vytautass ir kitas 5 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: avidas 12 Kovo 2015 - 22:19
    12 Kovo 2015 - 22:10 / #112
  3. Atsijungęs

    djdariuxx131

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 174

    Patinka: 745

    Apdovanojimai: 4

    UAB ,,Keljerietis

    2015.03.13

    Prasidėjo žemės paruošimo darbai...

    Štai keletas nuotraukų iš arimo darbų.










    Gyvulininkystės, šiltnamių ūkio Direktorius, Hosto administratorius Djdariuxx


    Patiko Spauskit Patinka.
    belarus82, stiopa789, gruduvinis ir kitas 5 Patinka ši žinutė.
    13 Kovo 2015 - 21:03 / #113
  4. Atsijungęs

    djdariuxx131

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 174

    Patinka: 745

    Apdovanojimai: 4

    UAB ,,Keljerietis''

    2015.03.14

    Šienaujam, vartom, vežam...








    Pabaigėme pjauti žole persikabinom vartytuvą ir atgal į žolės laukus




    Dirbame saulėj besileidžiant už kalnų...



    Pabaigėm ir vartyti belieka tik tais surinkti ir suvežti žole į sandelius...


    Gyvulininkystės, šiltnamių ūkio Direktorius, Hosto administratorius Djdariuxx


    Patiko spauskit Patinka.
    belarus82, Ukininkas_Mitulka, minde144 ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    14 Kovo 2015 - 14:46 / #114
  5. Atsijungęs

    djdariuxx131

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 174

    Patinka: 745

    Apdovanojimai: 4

    UAB ,,Keljerietis''

    2015.03.15

    Važiavau pasirūpinti šiltnamiais.







    Gyvulininkystės, šiltnamių ūkio Direktorius, Hosto administratorius Djdariuxx
    Nervas, minde144, belarus82 ir kitas 1 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: djdariuxx131 15 Kovo 2015 - 23:48
    15 Kovo 2015 - 23:43 / #115
  6. Atsijungęs

    belarus82

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 72

    Patinka: 189

    Apdovanojimai: 3

    Sveiki mieli fainai!!! Truputis informacijos apie mūsų ukį... Pražaidėme ant vieno „savegame“ 1372 valandų. Per FS15 veiklą sumoje – 3019 valandų. Šie skaičiai ne iš pasakų šalies, JIE TIKRI!!! Laikome 2000 melžiamų karvių, 600 avių, bei tiek pat veršelių ir paršelių. Kiekviena žūb bendrovė gali pasiūlyti jums grūdų.. Bet ar jie ekologiški?? Abejoju.. Tad mes nutarėm jog grūdus, bulves, burokus ir visa kitą auginsim ekologiškai ir už ta pačią kainą. T.y. nenaudosim trąšų.. Laukus tręšim gyvulių mėšlu bei srutomis. Toks ūkininkavimo būdas sumažins derliaus augimą sandeliuose, bet vistiek išliksim lyderių sąrašuose kurie rinkai pasiūlo didžiausią grūdų kiekį.
    Dauguma pajautėt pavasario malonę ir pastebėjot, kad žūb'ų aktyvumas sumažėjo, kai kurios bendrovės greit užsidarys, perpus kris aktyvumas... Bet UAB „Keljerietis“ dirbs šios krizės metu!!! Esi aktyvūs žaidėjas ir ieškai pastovios darbo vietos? Prisijunk prie UAB „Keljerietis“ kolektyvo, mes jums pasiūlysime darbo vietą 24/7, lauku mokama atlyginimą už kurį galėsite nusipirkti nuosavą būstą, mašiną ir net nuosavą traktorių, galimybe kilti karjeros laiptais, ateityje užimti aukštas pareigas. Mes nuolat laukiame darbščių, rimtai nusiteikusių darbuotojų. Jei tu esi toks, NEDELSK IR PRISIJUNK PRIE UAB „Keljerietis“ KOLEKTYVO!!!


    Pingo, domisz55, minde144 ir kitas 3 Patinka ši žinutė.
    20 Kovo 2015 - 16:04 / #116
  7. Atsijungęs

    ginnciukc

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 198

    Patinka: 4884

    Apdovanojimai: 4

    Linkime sekmes jusu žūb,Bet ir pastebejau keli savo žūba juodai,nors is salies ziurint judesys menkas... žaidejus vis rodai po 25-29,o vis ieskai nauju darbuotoju.Dar vienas dalikas negalvok kad kiti ūkei augina paselius neakologiskai,dauguma ju trese laukus srutom ir meslu,to labiau jai dar augina gyvulius.Ir nekopijuok nuo kitu žūb ju ideju fellow Cia parasiau ne is blogos valios.Tiesiog isreiskiau savo nomuone.Žaiskit,dirbkit,ir viskas bus ok wink
    domisz55 Patinka ši žinutė.
    20 Kovo 2015 - 16:34 / #117
  8. Atsijungęs

    belarus82

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 72

    Patinka: 189

    Apdovanojimai: 3

    ginnciukc,
    Tu visad sukeli šypseną ;) Pabandykime pastudijuoti tavo žinutę :) Visų žūb direktorių klaida yra jog visad įvardina MANO ŽŪB ir t.t.. Kai manęs paklausia kaip tavo žūb? Aš įsižeidžiu, nes tai ne mano vieno žūb, o viso kolektyvo, be jų nebūto visos bendrovės, aš visų pirma išklausau kolektyvo nuomonės, o tik tada priimu sprendimą, kuris būtų palankiausias visiems. Mums šis žūb tai daugiau nei žaidimas, tai kaip šeima, kurioje atsipalaiduoji, linksmai praleidi laiką, jei kokia bėda iškyla padedam vienas kitam, tai tikrai draugiškas kolektyvas. Tad tu manai jog aš keliu „savo“ žūb dėl pasipuikavimo? Dėje, ne, aš stengiuosi dėl kolektyvo, kad jiems būtų vis maloniau ir smagiau žaisti dideliame būryje. Judesys pas mus toks, kad nespėjame kelti nuotraukų ir t.t. Kažkada esu minėjas, kad mes daugiau dėmesį skiriam žaidimui, o ne fotografijoms, klipams ir t.t. Vieni suaria 1ha ir į modai. lt kelia 10 nuotraukų, mes suariam visą map, patręšiam visas dirvas, užsėjam, nukuliam, šiaudus surenkam ir įkeliam 15-20 nuotraukų. Mes nedarom čia kažkokios reklamos kaip kiti, randam laisvą minutę, ateitam čia ir įkeliam naujienas. Taip, bet visi su savomis bėdomis. Vieni darbus randa ir mažiau skiria laiko, kitiems dabar mokslai pečius spaudžia, kalbėjimo įskaitos, atsiskaitymai ir t.t Bet jie visi nori žaist mūsų kolektyve ir mes jiems sudarom individualų darbo grafiką. Kai kurie žaidžia naktimis kai tuo tarpu visi miega.. O kiek dar žaidėjų lieka už kadro... Dar kartą pasikartosiu, jog žmogus tai ne robotas... Vieni žaidžia ryte, kiti dieną, treti popiet, ketvirti vakare, o kaikurie net naktinėja.. Juk serverį palaiko 24/7, tad žaisti gali bet kuriuo paros metu. Visada priimam naujus darbuotojus, nes nežinai kas gali nutikt, pvz nesenai vienas darbuotojas rado gerai apmokomą darbą, bet ten kur gyvena nėra interneto, tad naujas darbuotojas jį pakeičia, o ir darbai nestovi vietoje. Pvz dabar pavasaris, visiems darbai, didesnis noras būt lauke, o tai atsiliepe į FS15 aktyvumą, o jei pas mus dirbs kuo daugiau darbuotojų, tuo mažesni nuostoliai bus. Galvojau tą supranti, nes pats užemi savininko vietą... Nesakau, kad visai neaugina.. Bet ar tuo pagrindinai užsiima?? Abejoju. Kokių įdėjų nekopijuot?? Jei tu apie algų sistemą ir t.t Tai jei pasikapstytum istorijoje, net nustebtum kas visa tai sugalvojo. Tai tiek kolega. ;)
    Ukininkas_Mitulka, Nervas, Edvinas_ Patinka ši žinutė.
    20 Kovo 2015 - 16:57 / #118
  9. Atsijungęs

    ginnciukc

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 198

    Patinka: 4884

    Apdovanojimai: 4

    belarus82,
    ačiū už bendravima kolega wink ,kaikuriuose vietose su tavim sutinku.
    belarus82 Patinka ši žinutė.
    20 Kovo 2015 - 17:22 / #119
  10. Atsijungęs

    belarus82

    Narys: Pažengęs

    Nariai

    Žinutės: 72

    Patinka: 189

    Apdovanojimai: 3

    ginnciukc,
    Tokia ta tiesa. ;)
    20 Kovo 2015 - 17:36 / #120

ATS mods FS25 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod