Roktransa

  1. Atsijungęs

    bmc

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 188

    Patinka: 946

    Apdovanojimai: 4

    Belaukiant kol pakraus per internetą užsisakiau pora ''pribambasu'' kurie turėtu atvykti jau rytoj






    Welcome to Lithuania








    ivaziavus į miestą nustojo veikti mano navigacija recourse


    Namai namuciai winked [/center]
    aurimasas Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: bmc 29 Balandžio 2017 - 19:17
    29 Balandžio 2017 - 19:16 / #11
  2. Atsijungęs

    Rajon prokuror

    Žinutės: 0

    Po sekmadieninio apsitarimo apie ateities planus, ir apgalvojome apie autoparko plėtimas nusprendėme kiek mes galim leisti ant naujo komplekto pradėjome ieškoti kažko , bet dar konkrečiai neradome taip , kad ieškosime toliau ir greitu metu turėtų pasirodyti naujas komplektukas , dar prieš tai reikia nuspręsti daug klausimų pvz : ar bus ką vežti jam ir t.t taip , kad laukite tolimesnių naujienų. P.s vairuotojų dar nereikia , nes jau yra ir laukia nuo pat firmos įsikūrimo
    Gero kelio visiem !
    aurimasas, bmc, Justis ir kitas 2 Patinka ši žinutė.
    30 Balandžio 2017 - 21:36 / #12
  3. Atsijungęs

    Rajon prokuror

    Žinutės: 0

    Naujienos !!!! Kadangi nusprendėme pirkti nauja vilkika mano pilkas tentas bus kabinamas prie naujoko , o man pareina naujas šaldytuvas. Surinkęs visus krovinius Kajui truputį pasikrapštau prie Man'o .Atsinaujinęs pasukų link Rygos atsiimti šaldytuvo , pasiėmęs šaldytuvą važiuoju krautis pasikroviau į Norge . Aj taipogi​ aš važinesiu po Skandinavija mano komplektas jau pilnai paruoštas ! Gal dar pora detalių bet jau vaizdas yra.







    aurimasas, bmc, simuxas123 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Rajon prokuror 2 Geg. 2017 - 22:21
    2 Geg. 2017 - 22:17 / #13
  4. Atsijungęs

    bmc

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 188

    Patinka: 946

    Apdovanojimai: 4

    sveiki visi tad iš namu pasikraunu i slovakus iš nieko nelaukes isvaziuoju.o atvykęs i slovakus greitai pasikraunu ir pajudu namu link nes scaniai yra suplanuota pakeisti tepalus sutvarkyti važiuokle nes kaskas pradėjo barsketi ir tuo pačiu pagražinti ja ir išleisiu nauja fura y kelia





















    Gero kelio kolegos winked
    zilvinas1519, ManasTga, simuxas123 ir kitas 2 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: bmc 3 Geg. 2017 - 15:20
    3 Geg. 2017 - 15:19 / #14
  5. Atsijungęs

    Rajon prokuror

    Žinutės: 0

    Keletas nuotrauku taigi judu link Norvegų , kelias tikrai smagus nesvarbu , kad už nugaros 21t , bet Man'as puikiai tvarkosi su tuo. Keletas nuotraukų iš kelionės












    Gero kelio kolegos !
    bmc, Pikačiu, ManasTga ir kitas 2 Patinka ši žinutė.
    3 Geg. 2017 - 20:08 / #15
  6. Atsijungęs

    JWhite

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 21

    Patinka: 96

    Apdovanojimai: 2

    Sveiki visi, esu naujas Roktransos vairuotojas, Rokas. Gavau seną, bet nenumirusią volvą. Daug nerašysiu, taigi pasikroviau anksti Rygoje ir išskubėjau į Volokomską ten išsikrovęs iš kart gavau krovinį iš Maskvos į Krasnabodsk'ą, Rusijos apačioje.













    Išsikrovęs Volokomske skubėjau į Maskvos priemestį krautis naudotos plasmases ir lėkiau į Rusijos apačią.















    Šiuo momentu esu kraunamas į Rumuniją nusimato beveik 3000km kelionė, tad laukite naujų kelionių

    Roktransa vairuotojas Rokas
    aurimasas, ManasTga, bmc ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    4 Geg. 2017 - 13:43 / #16
  7. Atsijungęs

    Rajon prokuror

    Žinutės: 0

    Taigi naujienos nėra pačios geriausios ... kaip bebutu gaila man reikia eiti priverstiniu atostogu kokioms 2 savaitem :/ Taip gaila bet nesinori , kad Man'as stovėtų, darbas pagrinde Skandinavijoj Man'as tikrai prižiuretas kokį ir norečiau atgauti po atostogų. Gerai butu , kad vairuotojas moketu pildyti ataskaitas, rašytu į foruma , Del detalesnes informacijos kreiptis pas mane. Yra galimas variantas , kad jei vairuotojas gerai pasirodys per tas 2 savaites gaus pastovų darba įmonėje
    bmc, simuxas123 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Rajon prokuror 4 Geg. 2017 - 22:14
    4 Geg. 2017 - 22:03 / #17
  8. Atsijungęs

    bmc

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 188

    Patinka: 946

    Apdovanojimai: 4

    4 Geg. 2017 - 22:16 / #18
  9. Atsijungęs

    mindee570

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 15

    Patinka: 3

    Apdovanojimai: 2

    bmc,
    mindee570 pakviesk vakare pakalbesim
    5 Geg. 2017 - 06:25 / #19
  10. Atsijungęs

    JWhite

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 21

    Patinka: 96

    Apdovanojimai: 2

    Sveiki visi, taigi vėl rodausi aš, šiaip ne taip iš vologrado parmyniau į Rumuniją, kelionė buvo 2881km, kas yra tikrai ne mažai manau. Akimirkos iš šio ilgo reiso























    Taigi tiek iš šios kelionės, šiuo metu krauna 16tonu prieskonių ir judėsiu į Latviją!

    Roktransos vairuotojas Rokas
    bmc, simuxas123, tads8 ir kitas 2 Patinka ši žinutė.
    6 Geg. 2017 - 10:47 / #20

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod