Roktransa

  1. Atsijungęs

    bmc

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 188

    Patinka: 946

    Apdovanojimai: 4

    Norge


    Norvegia kalnuota salis. Visur kalnai mazai kur lygumos todel ir neuzsiaugina tiek daug darzoviu. Todel ir tenka jiem inportuoti is uzsienio saliu. Mano reisas. Darzoves 24t y Norvegija.











    Gero kelio kolegos fellow
    aurimasas, tads8, djdariuxx131 ir kitas 6 Patinka ši žinutė.
    22 Sausio 2018 - 16:14 / #61
  2. Atsijungęs

    Rajon prokuror

    Žinutės: 0

    Taigi aš judu toliau, dabar esu Stocholme išsikroviau viska ir gaunu keleta adresų iš Kajaus ir judu toliau, per dvi vietas užsikroviau pilnas į Ėstus, o iš ten greičiausiai judėsiu namų link ... Taip taip greičiausiai teks atsisveikinti su "Scania" ji keliaus pas kitą vairuotoją, ir tikuosi bus prižiurima kaip ir dabar ...o kas laukia manęs dar pamatysite. O dabar keletas kadrų iš Švedų !







    bmc, AurisVex, djdariuxx131 ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    23 Sausio 2018 - 17:54 / #62
  3. Atsijungęs

    AurisVex

    Žinutės: 0

    Sveiki, teko važiuoti į Islandiją, man pirmas kartas su Man TGX. Tikrai keliai nėra lengvi, teko truputį padirbėt važiuojant, Man'as tikrai įrodė kad gali tokiais keliais važynėt! Kelios nuotraukos iš Islandijos.
















    bmc, Patrulis, aurimasas ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    26 Sausio 2018 - 00:32 / #63
  4. Atsijungęs

    Rajon prokuror

    Žinutės: 0

    Aš grįžau,su nauju komplektu ! Kurį sudaro : Daf xf 105 460 ir Krone

    Apie Daf:
    Pagaminimo data 2013-05
    Pavarų dėžė Automatinė
    Euro standartas Euro 5
    Parvaryta iš Vokietijos viskas buvo kaip ir puiku su juo tik,teko pakeisti visus filtrus ir pakeisti stabdžių kaladėles
    Krone
    Pagaminimo data 2012-03
    Parvaryta iš Latvijos viskas irgi kaip ir puiku tik teko pakeisti vieną "Pagalve' nes jau šnypštė




    Gero kelio kolegos !
    bmwtm, bmc, tads8 ir kitas 3 Patinka ši žinutė.
    29 Sausio 2018 - 12:50 / #64
  5. Atsijungęs

    bmc

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 188

    Patinka: 946

    Apdovanojimai: 4

    Firmos naujienos

    Buvo nupirkta Krone tentine priekaba 2013 metu. Reikėjo pakeisti padangas, viena "sagti" ir kairės pusės faros stikliuką nes buvo suskiles





    djdariuxx131, AurisVex, aurimasas ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    30 Sausio 2018 - 19:07 / #65
  6. Atsijungęs

    Rajon prokuror

    Žinutės: 0

    Taigi nesenai grįžau į Panevežy pastačiau į garaža Daf"a susirinkau daigtus kai kuriuos ir išjudėjau ilsėtis, susukau šiokį tokį ratuką per šią savaitę, kuris buvo toks: Rusija- Suomija- Švedija-Anglija-Italija-Lietuva viskas kaip ir sekėsi neblogai Daf'as tikrai be problemų atlaikė viska,esu tikrai patenkintas. Taigi Sekmadieni išjudu į panašu ratuką, o dabar varau ilsėtis,
    Keletas nuotrauku iš reiso!







    AurisVex, bmc, Dalnaboy ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    1 Vasario 2018 - 20:11 / #66
  7. Atsijungęs

    AurisVex

    Žinutės: 0

    Sveiki,  grįžau namo radau nauja priekaba "KRONE" Priekaba tikrai graži. Prie MAN'O tikrai gražiai atrodo. Po keliu dienu  išvariau į reisa. Keliata nuotraukų iš reiso.







    aurimasas, Patrulis, fenduska ir kitas 2 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: AurisVex 4 Vasario 2018 - 02:29
    4 Vasario 2018 - 02:27 / #67
  8. Atsijungęs

    Rajon prokuror

    Žinutės: 0

    Sveiki,judam toliau ! Keletas nuotraukų iš mano kelionės,kolkas einasi viskas puikiai,per savaitgali nupirkau Daf'ui užuolaidėles ant priekinio lango,vis gi jaukiau kabinoje.Reisas dar nebaigtas esu dabar Italijoje prie firmos pagavau interneta tai pamasčiau čia parašyt. Kolkas iš Latvijos kroviausi į Norvegus ir iš Norvegų variau į Italus,ir dabar laukiu krovinio į Lenkus. Visiems gero kelio !





    bmc, aurimasas Patinka ši žinutė.
    5 Vasario 2018 - 21:40 / #68

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod