Transmogla

  1. Atsijungęs

    Dalnaboy

    Narys: Didelis forumietis

    Nariai

    Žinutės: 121

    Patinka: 686

    Apdovanojimai: 4

    ManasTga,
    Kokių įdėjų? Tipo, kad scania parduota?
    Paskutinį kartą redagavo: Dalnaboy 31 Kovo 2017 - 14:57
    31 Kovo 2017 - 14:56 / #61
  2. Atsijungęs

    JWhite

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 21

    Patinka: 96

    Apdovanojimai: 2

    Sveiki visi, taigi po kiek laiko pasirodau ir vėl aš, pagal planus buvo palnas ketvirtadienį sedėti jau garaže, bet taip išėjo, kad pasilikau frankfurte ir ten dariau 48h pauze, todėl pagalvojęs nusprendžiau, kad į garažą suksiu tik ant ateinančio savaitgalio, reisas nemažas apie 1600km buvo, bet nemžai ir stovėjimo sunkiai mane ten iškraudinėjo, bet šiaip ne taip iškrovė šiandiens judėsiu kažkur manau gilyn į vakarus, o paskui jau suksim namų link!

    LV-D

    Taigi startuojam Latvijoje, Saldus mieste pasikrovę 21 toną žirnių, nelengvas krovinys bet tai yra normalu, taigi nieko nelaukdamas kuriu aparata ir lekiam vakarų link!!!









    Nuvažiavęs už belistoko stojau 9h poilsiui paprastoje aikštelėje, kadangi žinojau, kad reiks važiuoti visą naktį, todėl jokių filmų nežėjau, o ėjau miegoti ir 23h pajudu iš aikštelės link Vokietijos. Bei pasiekiu milijoną ridos ant šios Scanio's!!!











    Nuo beveik belistoko dasimušiau iki leispigo ir ten stojau darytis dar vieną 9 valandų atstojų, gerai išsimiegojęs, kilu ir šaunu iki vietos







    Transmogla vairuotojas Rokas
    2 Balandžio 2017 - 10:49 / #62
  3. Atsijungęs

    Rajon prokuror

    Žinutės: 0

    Taigi grįžau ir aš truputi atsinaujines :D Taigi pasiemiau savo nauja transporta iš garažo parsivariau namo pagazdynau kaimynus :D Nes dabar visada čia stoves dafulis :D Taigi susikroviau daiktus ir judėsiu link Vokiečiu ! Taigi dabar ikelsiu pora nuotrauku su dafu :) Laukite daugiau epizodu














    zilvinas1519, bmc, Dalnaboy Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Rajon prokuror 4 Balandžio 2017 - 21:05
    4 Balandžio 2017 - 21:05 / #63
  4. Atsijungęs

    Rajon prokuror

    Žinutės: 0

    Judam judam nestovim! Taigi daf"as važiuoja puikiai norma nėra didelė Plaukia tiesiog o ne važiuoja :D O pas vokiečiu autobame išvis ledas. Kava, muzika, radija ir kelias :D



    Lomža prašokom be jokiu problemu eismo buvo nedaug taip , kad viskas puikiai!



    Daf'as visus per šona tik :D


    Siena prašokstam tvarkingai jokiu kontroliu nieko


    Iškart jaučiasi kad voketija jau :D


    Pavažiave kokius 5 km stojam puizei isiverdam kavos pora sumuštiniu apeinam fura ir judam !



    Arkliai pakinkyti !


    Paryčiais pasiekiam išsikrovimo taška :D


    Išsikrovem ir stojom į autohofa 9 val ir lauksim pakrovimo numeriu

    Gero kelio visiem !
    Transmoglos vairuotojas Rokas !
    Patrulis, bmc, tads8 ir kitas 2 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Rajon prokuror 5 Balandžio 2017 - 19:46
    5 Balandžio 2017 - 19:46 / #64
  5. Atsijungęs

    Dalnaboy

    Narys: Didelis forumietis

    Nariai

    Žinutės: 121

    Patinka: 686

    Apdovanojimai: 4

    Sveiki winked Kol aš nesirodžiau ir nejūdėjau pardavėm scanią išvažiavo į Kazakstaną.
    Už skatynos eurus ir už darbuotojų uždirbtus pinigus išstenėjom ant atsinaujinimo.
    Paimtas Man TGX EURO 5 kabinsim šaldytuvą judėsiu po europą Manuke 400 arklių taigi nekažką bus po kalnus, bet reikia tikėtis geriausio. Adampolyj susitvarkau poperizmą, nusiperku orginalius purvasaugius, nes planuose bus užsidėti ant priekio jau senai buvau užsisakęs internetu ,,Dūdas" taigi po daug laukimo ir jos atėjo užsidedu belieka planuose užsidėt plastmases nes dabar nekažką be jų, bet tai bus, kai gryšiu iš kadencijos.





























    bmc, aurimasas, ManasTga Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Dalnaboy 9 Balandžio 2017 - 17:38
    9 Balandžio 2017 - 17:36 / #65
  6. Atsijungęs

    bmc

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 188

    Patinka: 946

    Apdovanojimai: 4

    Sveiki visi

    seniai keliau nuotraukas tad stai kelios nuotraukos is mano sendienos keliones























    Gero sekmadienio wink
    Dalnaboy, Garsiakalbis Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: bmc 9 Balandžio 2017 - 18:06
    9 Balandžio 2017 - 18:06 / #66
  7. Atsijungęs

    Dalnaboy

    Narys: Didelis forumietis

    Nariai

    Žinutės: 121

    Patinka: 686

    Apdovanojimai: 4

    Kelios nuotraukos, aprašymo nebus tegu nuotraukos kalba už save feel










    bmc, ManasTga, tads8 ir kitas 3 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Dalnaboy 11 Balandžio 2017 - 13:29
    11 Balandžio 2017 - 13:28 / #67
  8. Atsijungęs

    Rajon prokuror

    Žinutės: 0

    Taigi važiuojam sukam kilometrus ir džiaugiames Daf"u :D Taigi per šį laika nieko tokio įpatyngo neatsitiko todėl ir aprašymas nebus toks ilgas. Aš dagar pagrinde sukinejuosi po vokietija ,bet užlekiu ir į Danija,olandija,anglija nu viene žodžiu kur gaunu gereinigt reisa ten ir važiuoju :D Bet reikia gi ir atostogų :) Taigi grįžau į Klaipėda turiu savaitėle atostogų :D Bet ką gi veikt ? Taigi pamaščiau,kad reikia pasikrapštyti prie Daf"o kilo keletas idėjų Taigi suskubau jas įgyvendinti užsikūriau savo Opeli ir į "lytagra' prie to pačio pravažiavau kits parduotuves ir radau keleta daigčiukų :D Visas rezultatas nuotraukuose !




    Judam link namų




    Tamsuuuu o daffy nebaisuuu :D


    O dabar ponai ir ponios gražuolis po plastinės operacijos :D













    Transmoglos vairuotojas Rokas
    Edvinas_, aurimasas, Dalnaboy ir kitas 1 Patinka ši žinutė.
    11 Balandžio 2017 - 21:39 / #68
  9. Atsijungęs

    JWhite

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 21

    Patinka: 96

    Apdovanojimai: 2

    Sveiki visi, taigi po kurio laiko pasirodau vėl aš, ilgai nekėliau nuotrauku,
    bet tikrai nestovėjau vietoje. Jau 5 savaite kaip esu kadencijoje ir visą tą laiką važinėjau po vakarų Europą, o dabar gavau reisą į rytus. Iš Sidelices Lenkijoje parmyniau į V.Luki Rusijoje ir jau dabar esu pakrautas į Liepoją ir lekiu namo, o čia nuotraukos iš reiso Siedlice-V.Luki
















    Transmogla vairuotojas Rokas!
    bmc, ManasTga, Dalnaboy ir kitas 1 Patinka ši žinutė.
    13 Balandžio 2017 - 19:04 / #69
  10. Atsijungęs

    Dalnaboy

    Narys: Didelis forumietis

    Nariai

    Žinutės: 121

    Patinka: 686

    Apdovanojimai: 4

    Zdarova bratva! Aš su manuku suku kilus jungiam magnėtą, kad paršaut namo ant švenčių ir juodas darbas, anyway gerų švenčių!



















































    Gerų švenčių jums visiems! love
    JWhite, bmc, aurimasas ir kitas 3 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Dalnaboy 14 Balandžio 2017 - 22:16
    14 Balandžio 2017 - 22:15 / #70

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod