Transmogla

  1. Atsijungęs

    bmc

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 188

    Patinka: 946

    Apdovanojimai: 4

    Nu ka judam toliau
    RU-BY-PL











    Atvaziavom ir laukiam kol iskraus
    Edvinas_, Dalnaboy, ManasTga ir kitas 3 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: bmc 11 Vasario 2017 - 06:22
    11 Vasario 2017 - 06:21 / #11
  2. Atsijungęs

    Dalnaboy

    Narys: Didelis forumietis

    Nariai

    Žinutės: 121

    Patinka: 686

    Apdovanojimai: 4

    Stovim dešimties kilometrų eilėj PL-BY atstovėję 36valandas, po to sukam kilometrus toliau, praktiškai iki Maskvos nuo Baltarusijos važiavau gerais keliais dasimušęs iki pirmos, Maskvos kalcevojos sukamės link Novgorodo krypties ir tada pasibaigia nuolankieji keliai, bet laiko stygis spaudžia taigi nesnaudžiam ir duodam pėdalą iki galo.
    Pasiekę tikslą ieškom krovinio atgal link gimtosios šalies, gautas krovinys į Gomelį, bet važiavimo laikas baigėsi, na ką imamės kitų priemonių, atjungėjas on ir paexali naktį.
    Po to gautas krovinys į Kauną, numiegojęs vos keletą valandų vėl kylu ir spaudžiu namo. Nuotraukų jau Lietuvoi nėra fotikas, kaip visada išsikrauna, o skubėt tai skubėjau.
































    Gryžęs į garažą, Klaipėdoj pastatau vilkiką ir perduodu į Dominyko rankas, kadangi man nėra galimybės reisuose tvarkyti poperizmo, taigi savaitgalį praleisiu ofise.



    ,,TransMogla" Direktorius Matas.
    Edvinas_, ManasTga, bmc ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Dalnaboy 11 Vasario 2017 - 22:39
    11 Vasario 2017 - 22:37 / #12
  3. Atsijungęs

    bmc

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 188

    Patinka: 946

    Apdovanojimai: 4

    PL-BY-RU-LV

    Pasiemiau krovinį iš Lenkijos į Rusija. Atstovėjau eileje su kolega prie sienos į Baltarusiją ir pajudejau Rusijos link. Atvykus į Rusija išsikroviau ir pasiėmiau krovinį į Latviją. Kelias link Latvijos nekoks bet tai manęs nestabdo ir važiuoju šunkeliais Link latvijos.













    Gero kelio kolegos. Kad kelelis nebūtų slidus bully
    Dalnaboy, Edvinas_, massey ir kitas 6 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: bmc 12 Vasario 2017 - 17:47
    12 Vasario 2017 - 17:40 / #13
  4. Atsijungęs

    domisz55

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 339

    Patinka: 2538

    Apdovanojimai: 6

    Sveiki, esu Transmogla firmos darbuotojas, tad tik gavęs vilkiką Scania susikroviau šmutkes ir iškarto išjudėjau. Žodžiu daug nepripasakosiu nieko. Keletas vaizdų iš mano puses.










    Dalnaboy, Edvinas_, aurimasas ir kitas 2 Patinka ši žinutė.
    15 Vasario 2017 - 16:09 / #14
  5. Atsijungęs

    Dalnaboy

    Narys: Didelis forumietis

    Nariai

    Žinutės: 121

    Patinka: 686

    Apdovanojimai: 4

    Sveiki, takie diela, naujas sunkvežimis naujos galimybės, nauji vairuotojai!
    Su kolektyvu nusprendę, kad geriau vėliau nusipirkt patikimesnį varijantą negu ankščiau ir kišt pinigus į jį. Taigi turim Man TGA 2004metų pereinamasis modėlis, taigi reiškias dar dėsis šaibos. Arklių turi 430 pakankamai užtenkama sukt ratus LT-DE priekabą turim, kol kas geriausią iš viso autoparko, kaip ir sunkvežimį. Sunkvežimį vairuos Dominykas, Reikiamas vienas vairuotojas ant juodos scanios.










    ,,TransMoglos" Direktorius Matas.
    aurimasas, Edvinas_, VOLVO FH Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: Dalnaboy 18 Vasario 2017 - 19:25
    18 Vasario 2017 - 19:25 / #15
  6. Atsijungęs

    Furistas123123

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 102

    Patinka: 421

    Apdovanojimai: 4

    Reikalingas vairuotojas dar?
    Paskutinį kartą redagavo: Furistas123123 18 Vasario 2017 - 20:11
    18 Vasario 2017 - 20:11 / #16
  7. Atsijungęs

    domisz55

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 339

    Patinka: 2538

    Apdovanojimai: 6

    Kylu su naujom jegom, kaip matau Matas praneše apie autoparko pasikeitimus, o man liejasi džiaugsmas vairuojant tokį gerį. Įlipęs į kabiną pamačiau didelę švarą, švarius kilimelius, ir patį saloną. Garaže pasišnekėjom su Matu kaip kas ir iš mašinos persinešiau šmutkes į kabiną, persiverčiau MAN'o knygute, apėjau aplink fūra, kaip ir viskas tvarkoj, taigi šaunam į pasikrovimą su savo nauju transportu.


    LT-PL










    Atvykau ir laukiau kol pakraus, kai pakrove greit nubėgau pasiimti dokumentus, vėl taipogi apžiūrėjau ir išjudėjau.










    Tęsinys jau greitai!
    Dalnaboy, JWhite, ManasTga ir kitas 2 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: domisz55 19 Vasario 2017 - 00:25
    19 Vasario 2017 - 00:23 / #17
  8. Atsijungęs

    JWhite

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 21

    Patinka: 96

    Apdovanojimai: 2

    Sveiki visi, esu naujas Transmogla vairuotojas Rokas. Gavau juodają Scania vilkiką, nors ir ne pirmos jaunystes bet parako jis dar daug turi. Daugiausia važiuosiu po rytine europos dalį


    LT-RUS


    Pirmadienio pavakrė, keistą bet ne rytą tenka išvažiuoti, o vakare atvykstu į klaipėda į garažą lauke pila kaip iš kibiro. Garaže susitikau mūsų direktorių Matą aptarėm mano kelionių maršrutus ir visus kitus dalykus. Parodė kur stovi mano vilkikas, taip jis stovėjo lauke bet ką padarysi, buvo jau pakrautas į Rusiją V.Luki miestą kadangi reikia dirbti daug nebekalbėjom susidėjau daigtus ir išvažiavau į reisą!




    Iki Panevežio važiuoti buvo visai nieko, bet už jo iki Latvijos kaip sakoma "kaimas ant kaimo" Latvijoje irgi ne ką geresnė situacija, na bent patikrinau Scanios amortizatorius, jie veikia puikiai!






    Kertam Rusijos sieną, kadangi sakė net nesitikėti, kad rusas iškraus naktį, todėl už sienos iki tikslo likus maždaug 120km stojau darytis atstojų, o antradienį po pietų atvykau į išsikrovimo vietą ir buvau iškrautas






    Transmogla vairuotojas Rokas
    aurimasas, ManasTga, domisz55 ir kitas 4 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: JWhite 19 Vasario 2017 - 02:27
    19 Vasario 2017 - 02:27 / #18
  9. Atsijungęs

    JWhite

    Narys: Prisitrynęs

    Nariai

    Žinutės: 21

    Patinka: 96

    Apdovanojimai: 2

    Sveiki visi, nuvykus į V.Luki miestą Rusijoje gavau greitą ir skubų krovinį į maskvą kurį turėjau pristatyti, todėl nebuvo laiko padaryti nuotraukų apie šį trumpą, bet skubų reisiuką.


    RUS-PL


    Iš V.luki miesto atvykęs į Maskvą išsikroviau ir ėjau miegoti, nes kažkur važiuoti tiesiog neleido laikas, be žiūrėdamas filmą gavau iš garažo žinutė, jog mane iš ryto puse septinių kraus į Lenkiją Plock miestą. Pasisekė krovinys buvo lengvas vos 9 tonos naudotos plasmasės. Atvažiavus iš ryto į pakrovimo vietą mane rusas greit pastatė prie rampos ir po 7 valandos ryto aš pajudėjau Lenkijos link.






    Pasiekiau Baltarusijos sieną, myniau iki minsko ten stojau pilti pilnus bakus pigios baltarusiškos salerkos, kadangi dar turėjau pora valandų darbo laiko, todėl dar traukiau iki kitos aikštelės daryti privalomą 9 valandų atstoju.






    Kadangi vykau į LKW logistikos centrą išsikrauti, o jame turėjau būti prie rampos 08:05 ryte, nes tokiuose centruose viskas yra minute į minute tikslumu todėl negalima veluoti, atsikėliau biški prieš pirmą nakties išgėriau kavos puodeli šalia buvusiam visą para dirbančiam kabake, užkūriau savo bolidą ir pajudėjau tikslo link!






    Galų galiausiai ryte 07:30 pasiekiu savo kelionės tikslą, kadangi išsikrauti tik po 08:05 todėl įvažiuoju į teritoriją sustoju, kad niekam netrugdyčiau ir laukiu kol prie 16 rampos užsidegs žalia šviesa reiškianti, kad galiu stumti savo šaldytuvą prie jos.




    Transmogla vairuotojas Rokas.
    Justis, Dalnaboy, domisz55 ir kitas 1 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: JWhite 19 Vasario 2017 - 22:46
    19 Vasario 2017 - 22:43 / #19
  10. Atsijungęs

    domisz55

    Narys: Aktyvus

    Nariai

    Žinutės: 339

    Patinka: 2538

    Apdovanojimai: 6

    Na, štai žadėtasis tęsinys. Nieko įspudingo neivyko, tiesiog sedėjau prie barankos ir tiek, prigavau pora kadrų. Mano tikslas buvo Szczecin, miestelis netoli DE-PL sienos.


    Kirtau lenkijos siena. Kadangi iki išsikrovimo reikėjo įveikti dar visą Lenkiją todėl niekur neskubėdamas atsiputęs važiuoju palengva tikslo link.













    Pravažiavęs Olzstyną metu akį į tachografą ir matau, kad laiko važiuoti liko visai nedaug todėl gps'e susirandu aikštele netoliese ir stoju joje darytis atstojaus.





    Atsikėliau gerokai po pietų, kadangi išsikrauti tik pavakare neskubėdamas pajudėjau tikslo link. Kelių remontai, posukiai ir tie nervinantys Lenkijos žiedai, tokie tie keliai pas juos. Likus pora valandų iki iškrovimo atriedu į vietą. Lenkas sutiko mane ankščiau iškrauti todėl stumiu maniuką prie rampos ir laukiu kol iškraus.












    Transmogla vairuotojas Dominykas.
    JWhite, aurimasas, Dalnaboy ir kitas 1 Patinka ši žinutė.
    Paskutinį kartą redagavo: domisz55 19 Vasario 2017 - 23:48
    19 Vasario 2017 - 23:40 / #20

ATS mods Farming Simulator 19 mods Farming Simulator 2019 mods Farming simulator 19 mods
ATS mods ETS2 mods FS17 mods ETS2 mod